Koło szachowe „Hetman Reda”

OSTATNIE ZAJĘCIA – 8 CZERWCA 2024

Zapraszamy na nasze zajęcia, które prowadzi Piotr Zygmunt – zawodnik I kategorii, szczebla krajowego, nadanej przez Polski Związek Szachowy. Jest oddanym pasjonatem tej królewskiej gry.

DZIECI OD 7 LAT

  • SOBOTA: GR I zaawansowani 10:15 – 12:15
  • SOBOTA: GR II początkujący 12:20 – 14:20
  • ZAJĘCIA DARMOWE

ZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINEM ZAJĘĆ >>> Regulamin-zajec-Fabryka-Kultury.pdf (fabrykakultury.pl)


„Memoriał im. kmdr. Henryka Malinowskiego 2023”

Szachiści z koła szachowego Hetman które działa pod Naszym skrzydłem, wzięli udział w mistrzostwach Marynarki Wojennej 2023. „Memoriał im. kmdr. Henryka Malinowskiego 2023” został został zorganizowany przez Klub Marynarki Wojennej w Gdyni.

Po dwóch dniach rozgrywek zawodnicy którzy na co dzień uczą się tej królewskiej gry pod okiem Pana Piotra Zygmunta (zawodnika 1. kategorii szczebla krajowego, nadanej przez Polski Związek Szachowy) zajęli miejsca na podium.

Link z listą zwycięzców i galerią zdjęć: https://klubmw.wp.mil.pl/pl/galleries/fotogaleria-fotop/mistrzostwa-szachowe-marynarki-wojennej-2023-i/?fbclid=IwAR1Scfpke3vMWLnBsJ8hckjBqNPqixFMC5evCW-COQgfjJXxX6y8yZv23Yw


3 czerwca 2023 uczestnicy naszego kółka szachowego mogli zaprezentować swoje umiejętności podczas turnieju szachowego. ♟ Nad prawidłowym przebiegiem rozgrywek czuwał pan sędzia Zdzisław Merta oraz instruktor zajęć Piotr Zygmunt.

🥇I miejsce – Zuzanna Farkowska 7pkt
🥈II miejsce – Maja Pamfil 6 pkt
🥉III miejsce – Mateusz Nietupski 4,5 pkt

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów.


ZAJĘCIA Z 25 WRZEŚNIA: