WYDARZENIA CYKLICZNE

Fabryka Kultury jako instytucja o charakterze publicznym w swoich celach statutowych zapewnia rozwój działań artystycznych o charakterze profesjonalnym i amatorskim – wspiera działalność zespołów folklorystycznych, muzycznych, tanecznych i teatralnych, poprzez organizowanie imprez kulturalnych, rozrywkowych oraz edukacji i animacji kulturalnej. Fabryka realizuje swoje cele poprzez współpracę z samorządem lokalnym, instytucjami edukacyjnymi, instytucjami kulturalnymi, a także organizacjami pozarządowymi.

Porę Juniora tworzą specjalnie przygotowane spektakle dla najmłodszych, które uwzględniają odpowiedni czas trwania i atrakcyjną dla dzieci fabułę. Wygodne miejsce na dywanie przed sceną pozwala dzieciom na swobodne cieszenie się spektaklem.

POZNAJ NAJBLIŻSZY TERMIN

Zgrana Reda to wydarzenie dla miłośników gier planszowych. Jest to idealne miejsce, aby spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi. Jeśli jesteśmy sami, z pewnością znajdziemy kogoś, kto chętnie z nami zagra. Mamy szeroką ofertę gier, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

POZNAJ NAJBLIŻSZY TERMIN

Raz w miesiącu prowadzimy spotkania podróżnicze, gdzie zapraszamy podróżników z całej Polscy, którzy chętnie dzielą się swoimi opowieściami z wypraw oraz cennymi wskazówkami.

POZNAJ NAJBLIŻSZY TERMIN

PS Jeśli to Ty chciałbyś przedstawić swoją historię podróżniczą zapraszamy do kontaktu: biuro@fabrykakultury.pl

Prowadzimy też comiesięczne warsztaty kreatywne (cykl trzech spotkań). Te warsztaty są dedykowane dla starszej młodzieży i dorosłych, ze względu na poziom ich trudności. Dbamy o różnorodność naszej oferty, dlatego rzadko kiedy tematyka warsztatów się powtarza.

POZNAJ NAJBLIŻSZY TERMIN

PS Jeśli to Ty chciałbyś poprowadzić u nas warsztaty, zapraszamy do kontaktu: biuro@fabrykakultury.pl

Regularnie pojawiają się u nas warsztaty okolicznościowe dzieci lub dzieci z rodzicami. Są to np. warsztaty w okresie świątecznym lub na specjalną okazję.

POZNAJ NAJBLIŻSZY TERMIN

PS Jeśli to Ty chciałbyś poprowadzić u nas warsztaty, zapraszamy do kontaktu: biuro@fabrykakultury.pl

Pchli targ to nie lada gratka dla wystawców chcących pozbyć się rzeczy „ze strychu” oraz dla kupujących wyszukujących unikatowych perełek.


NAJBLIŻSZE TERMINY 2024:
7 lipca, 4 sierpnia, 1 września

Obowiązują zgłoszenia: pchlitarg@fabrykakultury.pl