Zaduszki Jazzowe 2023

Czym byłby listopad bez Zaduszek Jazzowych, czyli muzycznych wspominek artystów których nie ma już wśród Nas. Koncert odbył się 3 listopada 2023 roku, w kościele Wniebowstąpienia Najświętszej Marii Panny w Redzie. Ta piękna tradycja jest wyczekiwana przez słuchaczy melomanów i miłośników jazzu.

Wystąpili dla Nas czołowi trójmiejscy muzycy: Wojciech Staroniewicz, Erik Johannessen, Dominik Bukowski, Konrad Żołnierek, Przemysław Jarosz, Przemek Dyakowski, Joanna Knitter, Piotr Góra, Artur Jurek, Adam Żuchowski, Krzysztof Paul, Jacek Siciarek, Tomek Przyborowicz, Michał Lasota, Agnieszka Brenzak -Guz, Piotr Guz, Janusz Mackiewicz, Leszek Dranicki, o. Mateusz Świętosławski.

Ich umiejętności i pasja do jazzu były widoczne w każdym dźwięku, który płynął z instrumentów. To wydarzenie przypomniało wszystkim, jak potężnym narzędziem jest muzyka, aby łączyć ludzi i dotykać serc. Ten koncert jazzowy w kościele na pewno pozostawił niezapomniane wrażenia w sercach wszystkich, którzy mieli przyjemność w nim uczestniczyć.

Skip to content