Czterdzieści osób wzięło udział w Otwartym Turnieju Seniorów w Rummikuba 24 czerwca 2026. Harmonogram zmagań, nad którego organizacją czuwała Młodzieżowa Rada Miejska w Redzie, obejmował trzy rundy (po trzy gry każda). Po blisko czterech godzinach strategicznych potyczek udało się wyłonić zwycięzców, którym wręczono puchary i nagrody rzeczowe.
Na podium stanęli:
I miejsce: Zuzanna Recka
II miejsce – Edward Tarapacz
III miejsce – Danuta Łońska
Wielkie brawa dla zwycięzców! Dziękujemy wszystkim za przybycie i udział w zmaganiach.
