Redzki Pchli Targ | WRZESIEŃ 2022

11 WRZEŚNIA 2022 | 12:00 – 17:00 | PARK REDA | UL. 1 MAJA

Zapraszamy na 7. edycję Redzkiego Pchlego Targu – 11 września 2022!

Zgłoszenia wystawców przyjmujemy do 6 września lub do wyczerpania limitu miejsc!

__________________

>>>> Wystawcy zainteresowani wzięciem udziału w wydarzeniu zapraszamy do zgłaszania się pod adresem mailowym: biuro@fabrykakultury.pl i podanie w mailu informacji: o w asortymencie, dane kontaktowe i wymiary (ile zajmie miejsca stanowisko).

*uczestnictwo jest możliwe po wcześniejszym zapoznaniu się oraz akceptacji REGULAMINU WYDARZENIA >>> Regulamin-Pchli-Targ-Reda.pdf (fabrykakultury.pl)

>>> Zgłoszenia chęci wzięcia udziału w pchlim targu uczestnicy zgłaszają do Fabryki Kultury mailowo w terminie do 6 WRZEŚNIA 2022

>>> Nie obowiązują opłaty za stoisko,

>>> W pchlim targu mogą uczestniczyć osoby fizyczne, po uprzednim przedstawieniu mailowym asortymentu, który będzie wystawiany.

>>> Uczestnik we własnym zakresie przygotowuje miejsce ekspozycji sprzedawanych przedmiotów, np.: koc, stolik, krzesło, wieszak, zadaszenie, parasol itp.

>>> Katalog przykładowych przedmiotów, które mogą być wystawione podczas imprezy zawiera: ubrania, książki, płyty, gry, zabawki, filmy, antyki, galanterię domową, wyroby dekoracyjne, biżuterię, aparaty fotograficzne i ich części, instrumenty muzyczne i ich części, rekwizyty wojskowe, drobne rękodzieło, przedmioty kolekcjonerskie, obrazy.

Piękne, oryginale rękodzieło, stare perełki ze strychu oraz cudeńka z historią czekają na prawdziwych poszukiwaczy skarbów!


Organizatorem wydarzenia jest Fabryka Kultury w Redzie

Skip to content