Redzki Pchli Targ – lipiec 2022

17 LIPCA 2022 | 12:00 – 17:00 | PARK REDA | UL. ŁĄKOWA

***LISTA WYSTAWCÓW ZAMKNIĘTA***

Dla wszystkich tych, którzy pragną zdobyć coś niecodziennego i jedynego w swoim rodzaju zapraszamy na Pchli Targ 17 lipca 2022!

ZGŁOSZENIA PRZYJMUJEMY DO 11 LIPCA 2022 POD ADRESEM BIURO@FABRYKAKULTURY.PL

Wystawcy zainteresowani wzięciem udziału w wydarzeniu zapraszamy do zgłaszania się pod adresem mailowym: biuro@fabrykakultury.pl i podanie w mailu informacji: o w asortymencie, dane kontaktowe i wymiary (ile zajmie miejsca stanowisko).
*uczestnictwo jest możliwe po wcześniejszym zapoznaniu się oraz akcepcji REGULAMINU WYDARZENIA w tym:
Zgłoszenia chęci wzięcia udziału w pchlim targu uczestnicy zgłaszają do Fabryki Kultury mailowo w terminie do 11 LIPCA 2022.
– Nie obowiązują opłaty za stoisko,
– W pchlim targu mogą uczestniczyć osoby fizyczne, po uprzednim przedstawieniu mailowym asortymentu, który będzie wystawiany.
– Uczestnik we własnym zakresie przygotowuje miejsce ekspozycji sprzedawanych przedmiotów, np.: koc, stolik, krzesło, wieszak, zadaszenie, parasol itp.
– Katalog przykładowych przedmiotów, które mogą być wystawione podczas imprezy zawiera: ubrania, książki, płyty, gry, zabawki, filmy, antyki, galanterię domową, wyroby dekoracyjne, biżuterię, aparaty fotograficzne i ich części, instrumenty muzyczne i ich części, rekwizyty wojskowe, drobne rękodzieło, przedmioty kolekcjonerskie, obrazy.

Piękne, oryginale rękodzieło, stare perełki ze strychu oraz cudeńka z historią czekają na prawdziwych poszukiwaczy skarbów!

Organizatorem wydarzenia jest Fabryka Kultury w Redzie

Skip to content