Październikowa zGrana Reda

9 PAŹDZIERNIKA 2021 | ZGRANA REDA | 14:00 – 19:00 | FABRYKA KULTURY W REDZIE | UL. ŁĄKOWA 59A | WSTĘP WOLNY

ZGRANA REDA POWRACA!

Gorąco zapraszamy na pierwsze po dłuższej przerwie, otwarte spotkanie z grami planszowymi w Redzie! To doskonała okazja aby poznać, czym są nowoczesne gry planszowe i zagrać w nie w przyjaznej atmosferze budynku Fabryki Kultury!
 
>>>>> ZGRANA REDA TO:
> aż 5 godzin swobodnego grania,
> ponad 100 planszówek w wypożyczalni,
> co miesiąc nowe tytuły w kolekcji,
> miła, rodzinna atmosfera,
> wygodne krzesła, duże stoły i przestronna sala w budynku Fabryki Kultury,
> bezpłatny parking pod Fabryką Kultury.
 
UWAGA!
Wydarzenie zorganizowane zgodnie
z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego:
Liczba miejsc ograniczona. Obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa podczas trwania spotkania, zakaz spożywania napojów i jedzenia.
 
>>>>> NAJCZĘŚCIEJ POJAWIAJĄCE SIĘ PYTANIA
> Nie znasz zasad gier, przychodzisz do nas po raz pierwszy i nie wiesz jak to działa?
W sali wypełnionej entuzjastami znajduje się podest, na którym umieszczamy ponad 100 gier planszowych. Można do nich podejść, przyjrzeć im się, otworzyć i wybrać tę, w którą będziecie chcieli zagrać. Każda gra, w którą przyjdzie Ci zagrać, posiada polską instrukcję, a w reszcie niuansów postarają się pomóc prowadzący.
 
> Szukasz współgraczy?
Zawsze przychodzicie we dwoje, a chcecie zagrać w coś na pięć osób? A może chcesz przyjść solo i nie wiesz czy znajdzie się dla Ciebie ekipa do grania? A może chcecie umówić się na coś większego i dla większej liczby osób? Piszcie w dyskusji wydarzenia > LINK
> Chciałbym zagrać w konkretną grę, czy będzie ona na zGranej?
A może chcesz zagrać w coś konkretnego, ale nie wiesz czy „na zGranej będzie?” – napisz do nas wiadomość prywatną > LINK, a postaramy się załatwić pożądany przez Ciebie tytuł.
 
> Jak było na poprzednich imprezach?
Pierwsze spotkanie z „Planszówkami” w Redzie odbyło się w grudniu 2013 roku! Przez te 8 lat zorganizowaliśmy ponad 40 spotkań, na których frekwencja nie spadała poniżej 50 osób. Na zGranej odnajdą się zarówno pasjonaci, jak i osoby dopiero rozpoczynające przygodę z planszówkami. Takie spotkania to także doskonały sposób na złapanie planszówkowego bakcyla . Możesz też rzucić okiem na galerię zdjęć z poprzednich spotkań: https://www.facebook.com/zgranareda/photos_stream
 
> Gry jakiego wydawnictwa można znaleźć na zGranej Redzie?
Tak duża kolekcja gier w 2021 roku nie byłaby możliwa dzięki wsparciu takich wydawnictw jak: REBEL.pl, Trefl, foxgames.pl, Black Monk Games, Albi Polska, i Kraina Planszówek Egmont
 
> Kto to organizuje i kiedy będą następne spotkania?
Organizatorami zGranej Redy są: Fabryka Kultury w Redzie oraz Ja Ty Gry. Na spotkania w zapraszamy w godzinach od 14.00 do 19.00.
 
——————————
Parking dla uczestników koncertu przy Fabryce Kultury oraz na terenie MOSIR Reda
 
Skip to content