Grudniowa zGrana Reda (UWAGA! WAŻNE ZMIANY)

ZGRANA REDA POWRACA!


18 GRUDNIA 2021 | 14:00 – 19:00 | FABRYKA KULTURY | UL. ŁĄKOWA 59A | WSTĘP WOLNY

Gorąco zapraszamy na trzecie po dłuższej przerwie, otwarte spotkanie z grami planszowymi w Redzie! To doskonała okazja aby poznać, czym są nowoczesne gry planszowe i zagrać w nie w przyjaznej atmosferze budynku Fabryki Kultury!

  • ZGRANA REDA TO:
  • aż 5 godzin swobodnego grania,
  • niemal 100 planszówek w wypożyczalni,
  • co miesiąc nowe tytuły w kolekcji,
  • miła, rodzinna atmosfera,
  • wygodne krzesła, duże stoły i przestronna sala w budynku Fabryki Kultury,
  • bezpłatny parking pod Fabryką Kultury.

UWAGA!

PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z REGULAMINEM IMPREZY: https://fabrykakultury.pl/assets/uploads/2021/12/zgranaredaregulamin2021.pdf
18 grudnia obowiązywać będą nowe obostrzenia zawiązane z epidemią COVID-19!
Na sali limit 30% miejsc przy stołach. W limit nie są wliczane osoby zaszczepione. W związku w planowaną ustawą sejmową w kwestii kontroli paszportów covid, prosimy o zabranie ze sobą dokumentu, który trzeba będzie okazać przy wejściu. Maseczki zakrywające usta i nos obowiązują przez całe spotkanie. Zakaz spożywania napojów i jedzenia.

Liczymy na Waszą wyrozumiałość 😷


NAJCZĘŚCIEJ POJAWIAJĄCE SIĘ PYTANIA

Nie znasz zasad gier, przychodzisz do nas po raz pierwszy i nie wiesz jak to działa?
W sali wypełnionej entuzjastami znajduje się podest, na którym umieszczamy około 100 gier planszowych. Można do nich podejść, przyjrzeć im się, otworzyć i wybrać tę, w którą będziecie chcieli zagrać. Każda gra, w którą przyjdzie Ci zagrać, posiada polską instrukcję, a w reszcie niuansów postarają się pomóc prowadzący.
Chciałbym zagrać w konkretną grę, czy będzie ona na zGranej?
A może chcesz zagrać w coś konkretnego, ale nie wiesz czy „na zGranej będzie?” – napisz do nas wiadomość prywatną, a postaramy się załatwić pożądany przez Ciebie tytuł.
Jak było na poprzednich imprezach?
Pierwsze spotkanie z „Planszówkami” w Redzie odbyło się w grudniu 2013 roku! Przez te 8 lat zorganizowaliśmy ponad 40 spotkań, na których frekwencja nie spadała poniżej 50 osób. Na zGranej odnajdą się zarówno pasjonaci, jak i osoby dopiero rozpoczynające przygodę z planszówkami. Takie spotkania to także doskonały sposób na złapanie planszówkowego bakcyla
Możesz też rzucić okiem na galerię zdjęć z poprzednich spotkań: https://www.facebook.com/zgranareda/photos_stream
Gry jakiego wydawnictwa można znaleźć na zGranej Redzie?
Tak duża kolekcja gier w 2021 roku nie byłaby możliwa dzięki wsparciu takich wydawnictw jak: REBEL.pl, Trefl, foxgames.pl, Black Monk Games, Albi Polska, i Kraina Planszówek Egmont
Kto to organizuje i kiedy będą następne spotkania?
Organizatorami zGranej Redy są: Fabryka Kultury w Redzie oraz Ja Ty Gry. Na spotkania w zapraszamy w godzinach od 14.00 do 19.00.

Dziękujemy i zapraszamy!


Parking dla uczestników koncertu przy Fabryce Kultury oraz na terenie MOSIR Reda

Skip to content