Nocne granie

Pierwsze nocne granie, zgromadziło kilkudziesięciu najbardziej zagorzałych fanów.  Ilość tytułów była imponująca, bo na stołach znalazło się blisko 150 gier.

W miniony piątek,  otworzyliśmy nowy rozdział przygody z grami planszowymi w  Miejskim Domu Kultury w Redzie . Pierwsze nocne granie, zgromadziło kilkudziesięciu najbardziej zagorzałych fanów.  Ilość tytułów była imponująca, bo na stołach znalazło się blisko 150 gier. Maciej Jesionowski i Agata Kotowska postarali się jak zwykle o to, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Pierwsi goście pojawili się jak zwykle punktualnie o pełnej. Tym razem start wyznaczyliśmy na 19:00. Pół godziny później, prawie wszystkie stoły były zajęte. Dodajmy, że zaplanowaliśmy kilka drobiazgów, by wieczorno-nocna pora nie zmęczyły nikogo. Pizza z Faraona, materac z podusią dla śpiochów, kawa, herbata i inne przyjemności. Ale przede wszystkim, było wesoło i emocjonująco z racji grania.

Oczywiście nie zabrakło turnieju, który rozgrzał salę do przysłowiowej czerwoności. Mistrzem gry w \”Maskaradę\” okazał się Tomek Rybczyński. Drugi był Dominik Niedźwiedzki zaś trzecia Kasia Makarska. Nagrodami były oczywiście \”Planszówki\” fundowane przez naszego partnera, firmę REBEL.pl oraz zaproszenia do Playground Cafe – nowo otwartej kawiarni z grami planszowymi w Gdyni.

Kolejne spotkanie już we wrześniu.

Zdjęcia wykonał dla nas Maciej Stenka 🙂

Skip to content