kulig

Ferie, ferie i po feriach..

W drugim a zarazem ostatnim tygodniu ferii zimowych 2014 dzieci nadal przybywały licznie na zajęcia przygotowane przez Miejski Dom Kultury w Redzie.

Były to między innymi zajęcia plastyczne, muzyczne, gry, lodowisko oraz wycieczka, na którą komplet zebraliśmy już na długo przed feriami 😉

 

W tym tygodniu dzieci mogły ulepić z plasteliny najmniejsze stworzonka świata, domalować niestworzone historie do rozpoczętych rysunków innych dzieci, a także stworzyć dekoracje na karnawałowy stół w postaci winietek z imionami, ozdobnych talerzy i słomek do napojów. Instruktorka – Joanna Gessler nie zapomniała również o przerwach na gry animacyjne, z których najbardziej spodobała się dzieciom gra „W dentystę” polegająca na „wyrywaniu zębów”, którymi oczywiście byli uczestnicy zajęć 😉

 

Wycieczka do stadniny „Pegaz” w Redzie Pieleszewie okazała się strzałem w dziesiątkę. Prawie godzinny kulig na sankach w ten dość mroźny dzień zakończył się ogrzewaniem przy ognisku oraz pieczeniem na nim kiełbasek i chleba.

 

Na lodowisku ponownie uczyliśmy się jeździć ;-), a w ostatni dzień ferii mieliśmy okazję pograć na prawdziwej gitarze elektrycznej i zbudować własne grzechotki.

 

Mamy nadzieję, że się Wam podobało! Zapraszamy w przyszłym roku, a niecierpliwych już na początku wakacji 🙂

 

Skip to content