TURNIEJ SENIORÓW W RUMMIKUBA

Czterdzieści osób wzięło udział w Otwartym Turnieju Seniorów w Rummikuba 24 czerwca 2026. Harmonogram zmagań, nad którego organizacją czuwała Młodzieżowa Rada Miejska w Redzie, obejmował trzy rundy (po trzy gry każda). Po blisko czterech godzinach strategicznych potyczek udało się wyłonić zwycięzców, którym wręczono puchary i nagrody rzeczowe.

🏆Na podium stanęli:

I miejsce: Zuzanna Recka

II miejsce – Edward Tarapacz

III miejsce – Danuta Łońska

Wielkie brawa dla zwycięzców! Dziękujemy wszystkim za przybycie i udział w zmaganiach.

Przejdź do treści