#zkulturąwtle relacja

Rzuciliśmy Wam wyzwanie, a odbiór jest niesamowity!

30 marca ruszyło pierwsze wyzwanie od Fabryki Kultury na profilu FB. Trwało aż do 6 kwietnia. Polegało na udostępnieniu zdjęcia na portalu Facebook z wydarzeniem Fabryki Kultury, które najmilej się wspomina. Nominowaliśmy kilku sympatyków Fabryki, a odbiór na prawdę nas zaskoczył ilością! Dziś możemy podsumować nasze wyzwanie Waszymi postami, więc jakie to były wspomnienia?..

Zdjęcie sprzed kilku lat. Zmieniają się uczestnicy ale idea spotkań Boboredy pozostaje zawsze ta sama – jednoczyć rodziców, dodawać inspiracji do działania, stwarzać przyjazne warunki rozwoju psychospołecznego naszych najmłodszych uczestników.

Klub Rodzica BoboReda

Fabryka Kultury w Redzie – przyjmuję wyzwanie:) Warsztaty, koncerty – LUDZIE – za tym tęsknię najbardziej. Pozdrawiam serdecznie.

Joanna Gessler

Fabryka Kultury w Redzie, challenge accepted 😎 Zdjęcie z wernisażu oraz czerwcowe zajęcia z dziećmi, na których toczyliśmy na kole 😀

RA Studio Pracownia Ceramiki

Miło wspominam projekt „Nowy Alfabet Ruchu” – niesamowite warsztaty taneczne z mistrzami, wyjazdy na spektakle! 🤩
Oczywiście miło wspominam warsztaty z pantomimy 👋”

Maria Leśniak

Wezwana do tablicy – odpowiadam – najbardziej tęsknię za dziećmi… Za Julkami, Zuziami, Agatkami, Klarami, Zosiami, Misiami, Izami, Nataliami, Majami, Emilkami, Loreną, Sarą, Fabianem, Maćkiem, Tosia, Tolą, i wszystkimi robaczkami, których tak dawno nie widziałam!!!!!

Aleksandra Szwarc

Oto nasze wspomnienie! Warsztaty Beatbox z Zorak.

DeepSide Studio

Dobre wspomnienia 🥰

Dominika Szczepańska

#zkulturąwtle #fabrykakultury #zostańwdomu #wspomnienia ❤️😎

Maja Krótki

Z Fabryką Kultury w Redzie tyle wspomnień, że nawet 100 zdjęć by nie oddało tej więzi! 
<3

Muzyczny Starter
Skip to content