Wyjątkowa edycja Zgranej Redy

W minioną sobotę, 17 lutego, miłośnicy planszówek zgromadzili się na kolejnej edycji Zgranej Redy, pełni entuzjazmu i gotowi do wielu emocjonujących rozgrywek. Tym razem spotkanie miało wyjątkowy charakter, ponieważ towarzyszył mu planszówkowy pchli targ, który cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczestników.

Atmosfera była niesamowicie przyjazna i pełna energii, a gracze mieli okazję wymieniać się swoimi ulubionymi tytułami, poszukiwać rzadkich egzemplarzy oraz poznawać nowości ze świata planszówek. Pchli targ okazał się prawdziwym rajem dla miłośników planszówek, którzy mogli znaleźć wiele ciekawych perełek.

Nie zabrakło również wzruszeń, gdyż podczas tej edycji Zgranej Redy pożegnaliśmy Maćka i Agatę z bloga Ja Ty Gry, którzy przez ponad 10 lat prowadzili spotkania, tworząc niepowtarzalną atmosferę i inspirując innych do odkrywania magicznego świata planszówek. Ich wkład w rozwój społeczności planszówkowej był nieoceniony, dlatego też pożegnanie było momentem pełnym wdzięczności i refleksji.

Jednocześnie serdecznie powitaliśmy nowego prowadzącego spotkań, Maćka z podcastu Crash Board, który entuzjastycznie przyjął rolę poprowadzenia Zgranej Redy w przyszłości. Jego zaangażowanie i pasja do planszówek zapowiadają wiele niezapomnianych spotkań i inspirujących chwil dla wszystkich miłośników gier planszowych.

Ta edycja była kolejnym dowodem na to, że wspólne spędzanie czasu przy planszówkach to nie tylko rozrywka, ale także sposób na budowanie więzi i tworzenie niezapomnianych wspomnień.

Agato i Maćku, dziękujemy za wszystko!

Skip to content