internetowybalseniora2015-02

Walentynkowo Internetowy bal seniora

Impreza zorganizowana została przez grupę Latarnicy, na co dzień prowadzącą zajęcia z obsługi Internetu dla pokolenia 50+

W tym roku w Dzień Zakochanych do wspólnej zabawy zaprosiliśmy redzkich seniorów. Impreza zorganizowana została przez grupę Latarnicy, na co dzień prowadzącą zajęcia z obsługi Internetu dla pokolenia 50+ przez Fundację PIK.

 

Na dancing z własnym koszykiem przyszło liczne grono osób, którzy bawili się w rytm wybranych przez siebie przebojów z młodości i nie tylko. Ideą zabawy była nie tylko dobra zabawa, ale również integracja między uczestnikami. Tak więc zanim z głośników popłynęły stare i nowe hity muzyczne każdy z seniorów miał za zadanie powiedzieć kilka słów o sobie. Zaraz po tym gronu przybyłych gości przybliżona została idea programu Latarnicy Polski Cyfrowej, wręczony pamiątkowy upominek i można się już było rozpocząć zabawę, która potrwać miała przez następne cztery godziny.

Z min uczestników dancingu wnioskujemy, że impreza była udana, dlatego też na kolejną edycję, już w innej oprawie, zapraszamy wkrótce!

Skip to content