zGrana Reda – spotkanie z grami planszowymi + Turniej Architektów 7 Cudów Świata

23 WRZEŚNIA | 14:00 – 19:00 | WSTĘP WOLNY | FABRYKA KULTURY

23 września 2023 r.
Godz. 14:00-19:00

Gorąco zapraszamy na otwarte i darmowe spotkanie z grami planszowymi! To doskonała okazja aby poznać, czym są nowoczesne gry planszowe i zagrać w przyjaznej atmosferze budynku Fabryki Kultury!
ZGRANA REDA TO:
aż 5 godzin swobodnego grania,
niemal 100 planszówek w wypożyczalni,
co miesiąc nowe tytuły w kolekcji,
miła, rodzinna atmosfera,
wygodne krzesła, duże stoły i przestronna sala w budynku Fabryki Kultury,
bezpłatny parking pod Fabryką Kultury.
impreza mająca 9 lat historii!

TURNIEJ W GRĘ ARCHITEKCI 7 CUDÓW ŚWIATA
Architekci 7 cudów świata to dynamiczna gra rodzinna, doskonała na początek przygody z planszówkami! Podczas rozgrywki staramy się wznieść własną budowlę, jak najlepiej wykorzystując efekty dostępnych kart. W swojej turze wybierasz 1 z 3 kart, na których znajdziesz różne postacie pomocne w zdobywaniu surowców do budowy cudów, dokonywaniu odkryć naukowych oraz toczeniu bitew z sąsiadami.
Więcej informacji na miejscu – zapisy o 15:00!

NAJCZĘŚCIEJ POJAWIAJĄCE SIĘ PYTANIA
Nie znasz zasad gier, przychodzisz do nas po raz pierwszy i nie wiesz jak to działa?
W sali wypełnionej entuzjastami znajduje się podest, na którym umieszczamy około 100 gier planszowych. Można do nich podejść, przyjrzeć im się, otworzyć i wybrać tę, w którą będziecie chcieli zagrać. Każda gra, w którą przyjdzie Ci zagrać, posiada polską instrukcję, a w reszcie niuansów postarają się pomóc prowadzący.
Chciałbym zagrać w konkretną grę, czy będzie ona na zGranej?
A może chcesz zagrać w coś konkretnego, ale nie wiesz czy „na zGranej będzie?” – napisz do nas wiadomość prywatną, a postaramy się załatwić pożądany przez Ciebie tytuł.
Jak było na poprzednich imprezach?
Pierwsze spotkanie z „Planszówkami” w Redzie odbyło się w grudniu 2013 roku! Przez te 8 lat zorganizowaliśmy ponad 40 spotkań, na których frekwencja nie spadała poniżej 50 osób. Na zGranej odnajdą się zarówno pasjonaci, jak i osoby dopiero rozpoczynające przygodę z planszówkami. Takie spotkania to także doskonały sposób na złapanie planszówkowego bakcyla czy metoda do bycia na czasie z nowościami wydawniczymi.
Możesz też rzucić okiem na galerię zdjęć z poprzednich spotkań: https://www.facebook.com/zgranareda/photos_stream


Organizatorami zGranej Redy są: Fabryka Kultury w Redzie oraz Ja Ty Gry. Na spotkania w zapraszamy w godzinach od 14.00 do 19.00.

Informacje dla uczestników wydarzenia:
Parking dla uczestników wydarzenia znajduje się również na terenie MOSIR (ul. Łąkowa 59)

Skip to content