Zgrana Reda | Luty 2024 | Uwalnianie gier planszowych

Zapraszamy na otwarte spotkanie z nowoczesnymi grami planszowymi w Redzie! Ostatnie z naszymi dotychczasowymi organizatorami – Agatą i Maciejem – z którymi przy redzkich stołach spotykamy się już od ponad 10 lat!

KIEDY >> 17 lutego 2024 r.
O KTÓREJ >> Godz. 14:00-19:00

Gorąco zapraszamy na otwarte i darmowe spotkanie z grami planszowymi! To doskonała okazja, aby poznać, czym są nowoczesne gry planszowe i zagrać w przyjaznej atmosferze budynku Fabryki Kultury!

>>>>> ZGRANA REDA TO:
> aż 5 godzin swobodnego grania,
> niemal 100 planszówek w wypożyczalni,
> co miesiąc nowe tytuły w kolekcji,
> miła, rodzinna atmosfera,
> wygodne krzesła, duże stoły i przestronna sala w budynku Fabryki Kultury,
> bezpłatny parking pod Fabryką Kultury.
> impreza mająca 10 lat historii!

>>>>> CO DALEJ ZE ZGRANYMI IMPREZAMI?
Bez obaw – zGrana Reda będzie kontynuowana! Comiesięczne spotkania z grami planszowymi przejmuje zapalony planszówkowicz, bloger i stały bywalec naszych spotkań – Maciej z bloga Crash Board!

>>>>> UWALNIANIE GIER PLANSZOWYCH!
Z okazji oficjalnego pożegnania z Agatą i Maciejem jako prowadzącymi zGraną Redę, zapraszamy na popularny Planszowy Pchli Targ! To doskonały moment, aby upłynnić parę swoich używanych planszówek i wymienić je na coś, co zalega na półce komuś innemu. To dobry sposób na powiększenie swojej kolekcji gier albo… zrobienie dodatkowego miejsca na coś nowego! Będą też gry ze zGranej kolekcji!

W wyznaczonym miejscu wystawić będzie można swoje gry planszowe. Każda wystawiona tam gra będzie posiadać cenę, imię, numer telefonu oraz opis stanu. Aby kupić grę wystarczy… napisać sms w trakcie imprezy i rozliczyć się z właścicielem gry indywidualnie. Najlepiej BLIKiem 😉

Gry na czas wystawienia znajdują się za taśmą, zabezpieczone by nikt niepowołany nie wyszedł z nią bez potwierdzenia transakcji 🙂
Więcej informacji na miejscu. Start uwalniania o 15.00!

>>>>> NAJCZĘŚCIEJ POJAWIAJĄCE SIĘ PYTANIA

> Nie znasz zasad gier, przychodzisz do nas po raz pierwszy i nie wiesz jak to działa?
W sali wypełnionej entuzjastami znajduje się podest, na którym umieszczamy około 100 gier planszowych. Można do nich podejść, przyjrzeć im się, otworzyć i wybrać tę, w którą będziecie chcieli zagrać. Każda gra, w którą przyjdzie Ci zagrać, posiada polską instrukcję, a w reszcie niuansów postarają się pomóc prowadzący.

> Chciałbym zagrać w konkretną grę, czy będzie ona na zGranej?
A może chcesz zagrać w coś konkretnego, ale nie wiesz czy „na zGranej będzie?” – napisz do nas wiadomość prywatną, a postaramy się załatwić pożądany przez Ciebie tytuł.

> Jak było na poprzednich imprezach?
Pierwsze spotkanie z „Planszówkami” w Redzie odbyło się w grudniu 2013 roku! Przez te blisko 10 lat zorganizowaliśmy ponad 80 spotkań, na których frekwencja nie spadała poniżej 50 osób. Na zGranej odnajdą się zarówno pasjonaci, jak i osoby dopiero rozpoczynające przygodę z planszówkami. Takie spotkania to także doskonały sposób na złapanie planszówkowego bakcyla czy metoda do bycia na czasie z nowościami wydawniczymi.

Możesz też rzucić okiem na galerię zdjęć z poprzednich spotkań: https://www.facebook.com/zgranareda/photos_stream

> Kto to organizuje i kiedy będą następne spotkania?
Organizatorami zGranej Redy są: Fabryka Kultury w Redzie oraz Ja Ty Gry.

Skip to content