24068206_838155156376373_3597467428815511402_n.jpg

Zgrana Reda

09 GRUDNIA 2017 | 15:00 | WSTĘP WOLNY | FABRYKA KULTURA

Miejski Dom Kultury w Redzie zaprasza na kolejne spotkanie w ramach z grami planszowymi w Fabryce Kultury! 

Grudniowe spotkanie w ramach projektu ZGrana Reda odbędzie się:
9 grudnia (sobota) 
od godziny 15:00 do 21.00 (6 godzin!)
w budynku Miejskiego Domu Kultury w Redzie, ul. Łąkowa 59a – Fabryka Kultury!

Przez pełne sześć godzin będzie okazja, by poznać tak nowe, jak i sprawdzone, a wręcz kultowe gry. Gier będzie całe mnóstwo – bo ponad 100 tytułów!

Podczas spotkań w 2017 roku będziecie mieli okazję uczestniczyć w przeróżnych turniejach, konkursach i akcjach specjalnych. Postaramy się, aby każde spotkanie dostarczyło Wam moc emocji i radości 🙂

Grudzień to gorący okres przedświąteczny i dlatego też przygotowaliśmy dla Was masę atrakcji!

Po pierwsze konkursy z nagrodami! W trakcie zGranej Redy odbędzie się konkurs podczas którego będziemy zdobywać punkty wymienialne na nagrody! Będzie trzeba wykazać się wiedzą dotyczącą gier naszych partnerów, spostrzegawczością a także lekką nutką szczęścia!

Po drugie zaprosiliśmy do udziału w imprezie Rebel Game Truck! Pierwszy Food Truck, który zamiast jedzenia sprzedaje gry pojawi się w godzinach trwania imprezy z konkursem i ofertami specjalnie na święta. To doskonała okazja, żeby zaopatrzyć się w prezenty pod choinkę.

Po trzecie jak zwykle gralnię z ponad 100 tytułów do ogrania. W tym też nowości od naszych stałych partnerów: REBEL.pl, Trefl, Black Monk Games, Albi Polska, Granna, Egmont, foxgames.pl, Tactic Games Oddział w Polsce oraz Wydawnictwo Lacerta!

Zawsze przychodzicie we dwoje, a chcecie zagrać w coś na pięć osób? A może chcesz przyjść samemu i nie wiesz czy znajdzie się dla Ciebie ekipa do grania? A może chcecie umówić się na coś większego i dla większej liczby osób? A może chcesz zagrać w coś konkretnego, ale nie wiesz czy „na zGranej będzie?” – w dowolnym z tych przypadków śmiało piszcie w dyskusji wydarzenia. 

Przypomnijmy, że pierwsze spotkanie z „Planszówkami” w Redzie odbyło się w grudniu 2013 roku! Przez te 4 lata udało się zorganizować ponad 30 spotkań na których frekwencja nie spada poniżej 50 osób. Na zGranej odnajdą się zarówno pasjonaci (staramy się aktualizować zbiór gier) jak i osoby dopiero raczkujące w temacie. Takie spotkania to także doskonały sposób na złapanie bakcyla 🙂 

Do dyspozycji graczy będzie ponad 100 tytułów, a spotkanie nie ma ograniczeń wiekowych. Nie trzeba też znać zasad gier. Każda z nich posiada instrukcję, a resztę niuansów wytłumaczą nasi niezawodni prowadzący – czyli Aga i Maciej z bloga Ja Ty Gry.

Zapraszajcie znajomych. Bierzcie ze sobą rodzinę. Wpadajcie do nas na naprawdę fajną, planszówkową imprezę!

Jak było na poprzednich planszówkach?
https://www.facebook.com/zgranareda/photos_stream

Skip to content