zGrana Reda 06/2024

22 czerwca 2024 | 14:00-19:00 | WSTĘP WOLNY | FABRYKA KULTURY

Na zakończenie roku szkolnego i rozpoczęcie wakacji zapraszamy na Zgraną Redę. To otwarte dla wszystkich spotkanie z grami planszowymi z ponad 10 letnią historią.
Spotkanie poprowadzi Maciek z podcastu Crash Board🎲
Będą gry, gry i jeszcze raz gry, a nawet turniej w Złap kadr – zapraszamy❗️

🗓️KIEDY >> sobota 22 czerwca 2024 r.
🕰️O KTÓREJ >> Godz. 14:00-19:00

Gorąco zapraszamy na otwarte i darmowe spotkanie z grami planszowymi! To doskonała okazja, aby poznać, czym są nowoczesne gry planszowe i zagrać w przyjaznej atmosferze budynku Fabryki Kultury!

ZGRANA REDA TO:
aż 5 godzin swobodnego grania,
około 100 planszówek w wypożyczalni,
co miesiąc nowe tytuły w kolekcji,
miła, rodzinna atmosfera,
wygodne krzesła, duże stoły i przestronna sala w budynku Fabryki Kultury,
bezpłatny parking pod Fabryką Kultury.
impreza mająca ponad 10 lat historii!

CO NOWEGO?
TURNIEJ – dzięki uprzejmości wydawnictwa Muduko na Zgranej Redzie odbędzie się turniej z nagrodami w ich najnowszą grę Złap kadr, która premierę będzie miała tydzień wcześniej na Pyrkonie.

USIĄDŹ I GRAJ– to 3 stoliki z wcześniej przygotowanymi grami, wytłumaczymy ich zasady w dosłownie minutę, a wszystko po to by usiąść i od razu grać.
Zasady dla Was ogarnia Hania z podcastu Crash Board.KATEGORIE GIER – gry w naszej wypożyczalni podzielone są na kategorie, by jeszcze szybciej i łatwiej wybrać dla siebie najlepszy tytuł do ogrania podczas spotkania.

NAJCZĘŚCIEJ POJAWIAJĄCE SIĘ PYTANIA

Nie znasz zasad gier, przychodzisz do nas po raz pierwszy i nie wiesz jak to działa?
W sali wypełnionej entuzjastami znajduje się podest, na którym umieszczamy około 100 gier planszowych. Można do nich podejść, przyjrzeć im się, otworzyć i wybrać tę, w którą będziecie chcieli zagrać. Każda gra, w którą przyjdzie Ci zagrać, posiada polską instrukcję, a w reszcie niuansów postarają się pomóc prowadzący.

Chciałbym zagrać w konkretną grę, czy będzie ona na zGranej?
A może chcesz zagrać w coś konkretnego, ale nie wiesz czy „na zGranej będzie?” – napisz do nas wiadomość prywatną, a postaramy się załatwić pożądany przez Ciebie tytuł.

Jak było na poprzednich imprezach?
Pierwsze spotkanie z „Planszówkami” w Redzie odbyło się w grudniu 2013 roku! Przez te blisko 10 lat Maciek i Agata z JaTyGry zorganizowali ponad 80 spotkań, na których frekwencja nie spadała poniżej 50 osób. Na zGranej odnajdą się zarówno pasjonaci, jak i osoby dopiero rozpoczynające przygodę z planszówkami. Takie spotkania to także doskonały sposób na złapanie planszówkowego bakcyla czy metoda do bycia na czasie z nowościami wydawniczymi.

Możesz też rzucić okiem na galerię zdjęć z poprzednich spotkań: https://www.facebook.com/zgranareda/photos_stream

Kto to organizuje i kiedy będą następne spotkania?
Organizatorami zGranej Redy są: Fabryka Kultury w Redzie oraz Maciek z podcastu Crash Board.
Na spotkania w zapraszamy w godzinach od 14.00 do 19.00.

Skip to content