nocka-planszowki2015.png

zGRAna Nocka

Nocne Spotkanie z Grami Planszowymi w Redzie

Miejski Dom Kultury w Redzie pragnie zaprosić 8 sierpnia wszystkich mieszkańców małego i dużego Trójmiasta na drugą ZGRANĄ NOCKĘ Z PLANSZÓWKAMI.

Jeśli macie ochotę poznać nowe tytuły gier planszowych, spotkać kompanów do grania, spędzić czas ze znajomymi czy rodziną lub po prostu lubicie klimaty spotkań planszówkowych, to ta impreza jest dla Was.

ZGRANA NOCKA Z PLANSZÓWKAMI
Organizatorzy cyklicznych spotkań w Redzie pod nazwą „zGrana Reda” zapraszają na drugą, nocną edycję popularnych spotkań z grami planszowymi. Około 100 tytułów gier, od szybkich imprezówek po długie w rozgrywce strategiczne tytuły. A do tego – turniej z nagrodami!

Gry będą na Was czekały w NOWYM BUDYNKU Miejskiego Domu Kultury w Redzie, ul. Łąkowa 59a – Fabryka Kultury w godzinach od 19.00 do 1 w nocy!

Podczas imprezy odbędą się też eliminacje do Mistrzostw Polski w grę Carcassonne! Więcej info tutaj: http://wydawnictwo.bard.pl/iv-mistrzostwa-polski-carcassonne/

Eliminacje rozpoczną się mniej więcej pół godziny po wystartowaniu imprezy (ok. 19.30). Natomiast delikatnie przed północą przeprowadzimy długo wyczekiwaną licytację naszych i waszych planszówek! Więcej szczegółów już na miejscu 🙂

WPISOWE
5 PLN w tym wliczony jest gorący poczęstunek.

KTO
Imprezę animować będą nasi eksperci: Agata i Maciej Jesionowscy z bloga Ja Ty Gry!

JAK DOJECHAĆ NA ZGRANĄ NOCKĘ
– SAMOCHÓD
Najłatwiej dojechać do nas samochodem. Wskazówkę jak dojechać na ulicę Łakową 59 w Redzie przekaże nam Google Maps:

Z Gdyni głównej: https://goo.gl/maps/bmRhu
Z Gdańska głównego: https://goo.gl/maps/sVDcz

– SKM
Dla osób doceniających publiczne środki transportu, polecamy dojazd SKMką (przystanek REDA).

Jak dojechać na imprezę?
Oto mapka dojścia z przystanku SKM Reda do MDK Reda
https://goo.gl/maps/G1jyE

– POWRÓT
Zgrana Nocka kończy się o godzinie 1:00. Wszystko to specjalnie po to, abyście mieli jeszcze sporo czasu aby spokojnie dojść na przystanek i chwilę porozmawiać z nowo poznanymi osobami 🙂 SKMki odjeżdżają o około 1:45.

ZAPRASZAMY!!!

Skip to content