eko-reda_logo.jpg

Zaproszenie do współpracy przy grze „EKO-REDA”

Zapraszamy do współtworzenia gry planszowej. Przedłużony termin do 11 marca!

Miejski Dom Kultury w Redzie i Gmina Miasto Reda zapraszają firmy i przedsiębiorstwa znajdujące się na terenie Redy do współpracy przy pierwszej redzkiej grze miejskiej „EKO-REDA”, która w przyszłości ma stanowić promocję Redy w regionie i całym kraju.
Zasady gry będą obejmować udział zgłoszonych firm i organizacji w realizacji tego projektu. Aby znaleźć się na planszy należy dokonać dotacji wysokości min. 500 zł.

Opracowana gra planszowa uwzględni promocję przedsiębiorstw, które zgłoszą swój udział, poprzez dotację, w projekcie poprzez umieszczenie logogtypów firm na planszy gry – odwzorowującej mapę miasta Reda.

Narzędziem promocji będzie specjalnie opracowana na potrzeby projektu gra planszowa pn. EKO REDA. Gra polega na przybliżeniu tematyki segregowania śmieci.
Ze względu na rozrywkowe podejście i naukę przez zabawę temat jest przybliżony w sposób łatwy i przyjemny. W efekcie jest to ekologiczna gra planszowa dla każdej kategorii wiekowej. Zwycięstwo zależy raczej od losu (kart) niż ułożonej strategii. Dzięki temu graczem mogą być także najmłodsi.

Wszyscy partnerzy projektu będą także promować swoją działalność podczas festynu z okazji Dnia Dziecka w ramach miejskiej gry terenowej zorganizowanej w Redzie.

Zaproszenie do współpracy [pdf.]

Wszystkich zainteresowanych udziałem w projekcie proszę o dokonanie wpłaty do piątku, tj. 11 marca.

 

Więcej informacji uzyskać można drogą mailową: iza.mdk@reda.pl, telefonicznie: 58 678 31 67 lub osobiście w Miejskim Domu Kultury przy ul. Łąkowej 59A w Redzie.

Wpłaty prosimy dokonywać na konto nr 83 1160 2202 0000 0002 5333 8963.
W tytule przelewu prosimy wpisać „Projekt EKO REDA”

Skip to content