zgrana2015organgeBANER-OGOLNY920.png

Wrześniowa ZGRANA REDA

Kolejna edycja znanego wszystkim spotkania z planszówkami

Miejski Dom Kultury oraz Ja Ty Gry zapraszają na jasienne spotkanie z grami – zapraszamy profesjonalnych graczy jak i niedzielnych graczy – wszyscy znajdą coś dla siebie już niebawem!

Kolejne już w tym roku spotkanie z grami plaszowymi odbędzie się 27 września (niedziela) od godziny 14:00 do 20.00 (6 godzin!) w Fabryce Kultury przy ul. Łąkowej 59 A
 

______________________________________

Przez pełne sześć godzin będzie okazja, by poznać tak nowe, jak i sprawdzone, a wręcz kultowe gry. Gier będzie całe mnóstwo – bo prawie 100 tytułów!

Podczas spotkań w 2015 roku będziecie mieć okazję uczestniczyć w przeróżnych turniejach, konkursach i akcjach specjalnych. Postaramy się, aby w tym roku Zgrana była jeszcze lepsza niż w zeszłym!

Przypomnijmy, że pierwsze spotkanie z „Planszówkami” w Redzie odbyło się w grudniu 2013 roku, a przybyło na nie ponad 40 uczestników! Na kolejnych spotkaniach frekwencja nie spada poniżej 50 osób 🙂 Można śmiało powiedzieć, że na wszystkich spotkaniach było nas już ponad 500 osób!

Do dyspozycji graczy będzie około 100 tytułów, a spotkanie nie ma ograniczeń wiekowych. Nie trzeba też znać zasad gier. Każda z nich posiada instrukcję, a resztę niuansów wytłumaczą nasi niezawodni prowadzący – czyli Aga i Maciej z bloga Ja Ty Gry.

Zapraszajcie znajomych. Bierzcie ze sobą rodzinę. Wpadajcie do nas na naprawdę fajną, planszówkową imprezę!

Skip to content