Wrześniowa zGrana Reda 2022 i turniej Gra o Tron: Sojusze!

24.09.2022 | 14:00 – 19:00 | zGrana Reda | Fabryka Kultury, ul. Łąkowa 59A, Reda | wstęp wolny
Zapraszamy na otwarte spotkanie
z nowoczesnymi grami planszowymi w Redzie!
>> 24 września 2022 r.
>> Godz. 14:00-19:00
Gorąco zapraszamy na pierwsze, powakacyjne spotkanie z grami planszowymi! To doskonała okazja aby poznać, czym są nowoczesne gry planszowe i zagrać w przyjaznej atmosferze budynku Fabryki Kultury!
 •  ZGRANA REDA TO:
  > aż 5 godzin swobodnego grania,
  > niemal 100 planszówek w wypożyczalni,
  > co miesiąc nowe tytuły w kolekcji,
  > miła, rodzinna atmosfera,
  > wygodne krzesła, duże stoły i przestronna sala w budynku Fabryki Kultury,
  > bezpłatny parking pod Fabryką Kultury.
  > impreza mająca 9 lat historii!
>>> GRA O TRON: SOJUSZE <<<
Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w otwartym turnieju z nagrodami!
Wciel się w słynnego bohatera albo złoczyńcę z Westeros i snuj intrygi, aby przejąć kontrolę. Zawieraj korzystne sojusze, a w odpowiednim momencie wbij przyjaciołom nóż w plecy. Pamiętaj jednak, że wraz z upływem pór roku czeka na Ciebie śmiertelne niebezpieczeństwo!
Gra o Tron: Sojusze to dynamiczna gra karciana, w której wcielasz się w jednego głównych bohaterów „Pieśni lodu i ognia” George’a R.R. Martina. Zagrywaj karty wpływu i pozyskuj znanych z powieści sojuszników, nakłaniając ich, aby stanęli po Twojej stronie. Miej się jednak na baczności! Ci, którzy deklarują przyjaźń Tobie, mogą wchodzić w układy ze swoimi sąsiadami. W tym brutalnym świecie nawet najbliższy towarzysz może okazać się zdrajcą!
Więcej o grze, oraz instrukcja do pobrania ze strony producenta https://www.wydawnictworebel.pl/…/gra-o-tron-sojusze…
Turniej zostanie rozegrany w dwóch rundach. Osoby z najwyższymi wynikami pierwszej rundy przechodzą do rozgrywki finałowej. Nagrody czekają na 3 pierwsze miejsca w turnieju. Zapisy w godzinach 14:00 – 14:45. Turniej odbędzie się od 15:00 do 18:00.
 • NAJCZĘŚCIEJ POJAWIAJĄCE SIĘ PYTANIA:
> Nie znasz zasad gier, przychodzisz do nas po raz pierwszy i nie wiesz jak to działa?
W sali wypełnionej entuzjastami znajduje się podest, na którym umieszczamy około 100 gier planszowych. Można do nich podejść, przyjrzeć im się, otworzyć i wybrać tę, w którą będziecie chcieli zagrać. Każda gra, w którą przyjdzie Ci zagrać, posiada polską instrukcję, a w reszcie niuansów postarają się pomóc prowadzący.
> Chciałbym zagrać w konkretną grę, czy będzie ona na zGranej?
A może chcesz zagrać w coś konkretnego, ale nie wiesz czy „na zGranej będzie?” – napisz do nas wiadomość prywatną, a postaramy się załatwić pożądany przez Ciebie tytuł.
> Jak było na poprzednich imprezach?
Pierwsze spotkanie z „Planszówkami” w Redzie odbyło się w grudniu 2013 roku! Przez te 8 lat zorganizowaliśmy ponad 40 spotkań, na których frekwencja nie spadała poniżej 50 osób. Na zGranej odnajdą się zarówno pasjonaci, jak i osoby dopiero rozpoczynające przygodę z planszówkami. Takie spotkania to także doskonały sposób na złapanie planszówkowego bakcyla czy metoda do bycia na czasie z nowościami wydawniczymi.
Możesz też rzucić okiem na galerię zdjęć z poprzednich spotkań: https://www.facebook.com/zgranareda/photos_stream
> Gry jakiego wydawnictwa można znaleźć na zGranej Redzie?
Tak duża kolekcja gier nie byłaby możliwa dzięki historycznemu wspieraniu przez takie wydawnictwa jak: REBEL.pl, Trefl, foxgames.pl, Black Monk Games, Albi Polska czy Kraina Planszówek Egmont.
> Kto to organizuje i kiedy będą następne spotkania?
Organizatorami zGranej Redy są: Fabryka Kultury w Redzie oraz Ja Ty Gry.
Skip to content