2016zgrana-920.png

Wrześniowa ZGrana Reda

Po krótkiej przerwie wracamy z rozgrywkami gier planszowych

Miejski Dom Kultury w Redzie zaprasza na kolejne, fantastyczne spotkanie z grami planszowymi w Redzie!

Wrześniowe spotkanie w ramach projektu ZGrana Reda odbędzie się
10 września (sobota)
od godziny 15:00 do 21.00 (6 godzin!)
w budynku Miejskiego Domu Kultury w Redzie, ul. Łąkowa 59a – Fabryka Kultury!

Przez pełne sześć godzin będzie okazja, by poznać tak nowe, jak i sprawdzone, a wręcz kultowe gry. Gier będzie całe mnóstwo – bo prawie 100 tytułów!

Zapraszamy na godzinę 16.00 na eliminacje do mistrzostw polski w grę Santiago (TREFL)! Zapisy rozpoczynamy o godzinie 15.00!

Regulamin eliminacji dostępny na stronie http://trefl.com/news/read/19088/REGULAMIN+OGÓLNOPOLSKIEGO+TURNIEJU+W+GRĘ+„SANTIAGO”/pl_PL?newsfilter=Aktualności

Podczas spotkań w 2016 roku będziecie mieli okazję uczestniczyć w przeróżnych turniejach, konkursach i akcjach specjalnych. Postaramy się, aby każde spotkanie dostarczyło wam pełno emocji i radości 🙂

Zawsze przychodzicie we dwoje, a chcecie zagrać w coś na 5? Jeżeli chcielibyście zagrać w coś większego / trwającego więcej czasu to śmiało możecie wykorzystać to wydarzenie do zbierania grupy planszówkowej.

Przypomnijmy, że pierwsze spotkanie z „Planszówkami” w Redzie odbyło się w grudniu 2013 roku, a przybyło na nie ponad 40 uczestników! Na kolejnych spotkaniach frekwencja nie spada poniżej 50 osób 🙂 Można śmiało powiedzieć, że na wszystkich spotkaniach było nas około 1000 osób!

Do dyspozycji graczy będzie około 100 tytułów, a spotkanie nie ma ograniczeń wiekowych. Nie trzeba też znać zasad gier. Każda z nich posiada instrukcję, a resztę niuansów wytłumaczą nasi niezawodni prowadzący – czyli Aga i Maciej z bloga Ja Ty Gry.

Zapraszajcie znajomych. Bierzcie ze sobą rodzinę. Wpadajcie do nas na naprawdę fajną, planszówkową imprezę!

Skip to content