barwyredy-1wilczynski01.png

Wernisaż wystawy fotografii Barwy Redy

fotografa Macieja Wilczyńskiego

Zapraszamy na wernisaż fotografii Macieja Wilczyńskiego pt. „Barwy Redy. Miasto Reda w kolorach jesieni”, który odbędzie się w dniu 3 grudnia (czwartek) o godzinie 20:00 w Fabryce Kultury (ul. Łąkowa 59A) w Redzie.

Autorem zdjęć na wystawie „Barwy Redy” jest Maciej Wilczyński, który fotografią zajmuje się od dziecka. Swoją przygodę z aparatem zaczynał na kursach w Miejskim Domu Kultury w Rumi jeszcze w czasach PRL’u, gdy królowały aparaty Zenit oraz Smiena, a barwne filmy były rarytasem. Aktualnie zajmuje się fotografią reporterską oraz ślubną. W wolnym czasie fotografuje krajobrazy i ulice Małego Trójmiasta Kaszubskiego.

„Przygotowując zdjęcia do wystawy „Barwy Redy” wykorzystałem malownicze położenie Redy w Pradolinie Redy-Łeby. Starałem się pokazać Redę z nowej świeżej perspektywy” – mówi Maciej Wilczyński autor zdjęć.
Wiele zdjęć na wystawie „Barwy Redy” jest wykonanych w znanych miejscach, ale ujętych w taki sposób by zaciekawić odbiorcę. Zdjęcia nie bez powodu zostały wykonane głównie jesienią – to najpiękniejsza pora roku. Odkryjmy Redę na nowo podczas wystawy „Barwy Redy” w Fabryce Kultury.

Skip to content