asos-plaa320171200.jpg

Warsztaty teatralne międzypokoleniowe

STWÓRZ Z NAMI MUSICAL | LIPIEC-SIERPIEŃ 2017

Ruszamy z zapisami do MIĘDZYPOKOLENIOWEGO PROJEKTU MUSICALOWEGO! Szukamy osób w każdym wieku! Młodzież, dorosłych i seniorów! Informacje w Fabryce Kultury!
Uczestnicy zostaną zaangażowani w proces twórczy, na wzór profesjonalnej produkcji teatralnej! Będą tworzyć scenografię, kostiumy, charakteryzację, brać udział w próbach z reżyserką, by finalnie wystapić podczas premierowego wykonania mini musicalu w Fabryce Kultury!
Pierwsze spotkanie z reżyserką już 10 lipca o godzinie 13:00, wtedy też poznacie wszystkie szczegóły!
Na warsztaty obowiązują wcześniejsze zapisy – osobiście, w recepcji Fabryki Kultury, telefonicznie 58 736 28 28 lub mailowo mdk@reda.pl.

Jeśli jesteś osobą kreatywną, kochasz teatr, nie boisz się wyzwań i jesteś gotowa do działania to projekt dla Ciebie!
W ramach projektu odbędą się warsztaty: scenografii wraz kostiumami, taneczne, wokalne oraz charakteryzacji. Każdy ma szansę wzięcia udziału w jednym z nich! Chcemy stworzyć zespół teatralny, w którym każdy weźmie udział w warsztatach odpowiednich do talentu i predyspozycji. 

 
Warsztaty odbywają się w ramach projektu „AKTYWNA REDA – AKTYWNOŚĆ SPOŁECZNA W KAŻDYM WIEKU” dofinansowany z Programu Rządowego na rzecz aktywności społecznej osób starszych na lata 2014-2020 – edycja 2017 

Skip to content