strona_warsztaty_tanecznestrona.png

Warsztaty taneczne- Rock and Roll

24 MAJA | 18:00 | WSTĘP WOLNY / ZAPISY | FABRYKA KULTURY
 

24 MAJA | 18:00 | WSTĘP WOLNY / ZAPISY | FABRYKA KULTURY

Zapraszamy na warsztaty tańca towarzyskiego dla początkujących w gatunku rock and roll. ????

Co się będzie działo podczas zajęć?
Poznamy taniec Rock’n’Roll (w dosłownym tłumaczeniu „trzęś się i kołysz”) jest tańcem odrzucającym konwenanse i tradycyjne układy taneczne. Pojawił się w połowie lat 50 w USA, wywołał oburzenie wśród dorosłych, ale wśród ich dzieci zapanowała moda na Rock’n’Roll. Zajęcia poprowadzi Marta Szulc z Project Dance Studio. Na co dzień prowadzi swoje Studio Tańca, tańczy w balecie Marcina Molendowskiego -uczestnika 5 Edycji The Voice of Poland. Współpracuje z wieloma artystami w zakresie tworzenia choreografii tanecznych . Niejednokrotnie miała również zaszczyt występować na scenie u boku największych gwiazd sceny muzycznej m.in. Fancy. Ma na swoim koncie Musical , Szepty Serc” do którego przygotowała główne choreografie.
Marta, to bez wątpienia zawodowiec i profesjonalista gdyż związana jest z tańcem od najmłodszych lat. Zamiłowanie do współczesnych form tańca sprawia, że potrafi nimi zauroczyć i zainspirować każdego, kto chce rozpocząć swoją przygodę z tańcem

Dla kogo zajęcia?
Zajęcia przeznaczone są dla par, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tą techniką tańca. Wcześniejsze doświadczenie taneczne nie jest wymagane, chociaż z pewnością pomoże.

Jak się przygotować?
Polecamy wybrać ubrania, które nie będą krępować ruchów, a także wygodne buty. Można ubrać się zgodnie z danym stylem tanecznym i dodać sobie trochę elegancji.

Do zobaczenia!

 

___________________________________________________
Na zajęcia obowiązują wcześniejsze zapisy. Liczba miejsc ograniczona.
Zapisy: osobiście w Fabryce Kultury (w godzinach pracy instytucji), mailowo: mdk@reda.pl, telefonicznie: 58 736 28 28

Fabryka Kultury – godziny otwarcia
PON – PT: 9:00 – 20:00
SB – ND: wg kalendarza imprez

Skip to content