Warsztaty modelarskie dla dzieci

5 KWIETNIA 2024 | FABRYKA KULTURY, UL. ŁĄKOWA 59A REDA | 8-13 LAT | 20 PLN | OBOWIĄZUJĄ ZAPISY
________________________________________

Zapraszamy do uczestnictwa w warsztatach modelarskich, które odbędą się 5 kwietnia 2024 r. w Fabryce Kultury (ul. Łąkowa 59A, Reda). Na warsztaty obowiązują wcześniejsze zapisy.

Dla kogo?
początkujący i zaawansowani
wiek: od 8 do 13 lat

Warsztaty dla 3 grup:
I grupa – 16:30-17:30
II grupa – 17:45-18:45
III grupa – 19:00-20:00

* liczba miejsc ograniczona

Opłata: 20 PLN * najpóźniej do dnia 29 marca 2024 r.

ZAPISY:
~ zapisy@fabrykakultury.pl
~ telefonicznie 58 736 28 28
~ lub osobiście w recepcji

Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest wypełnienie karty zapisu – można wydrukować i dostarczyć do nas, można wypełnić stacjonarnie w Fabryce Kultury w godz. pracy instytucji.

>>> KARTA ZAPISU:
https://fabrykakultury.pl/…/2024/03/kartaZAPISU-2024.pdf

________________________________________

Warsztaty będzie prowadził Jerzy Janukowicz, projektant modeli kartonowych, właściciel wydawnictwa modelarskiego SKLEJ-MODEL i pasjonat modelarstwa (https://www.facebook.com/SklejModel)

„Podczas trwania zajęć będzie można zapoznać się z podstawowymi technikami wykonywania modeli oraz skleić dowolnie wybrany model (lub kilka, jeśli pozwoli na to czas). Doradzimy który model będzie najbardziej odpowiedni do posiadanych umiejętności. Do wyboru: statki, pojazdy, samoloty, pociągi, budowle a także figurki Minecraft! Sklejone modele można zabrać do domu lub wystawić w konkursie, który odbędzie się następnego dnia. Podczas warsztatów zapewniamy fachową opiekę oraz wszelkie niezbędne materiały i narzędzia. Używamy wyłącznie nietoksycznych klejów.”

________________________________________

Zachęcamy do zgłoszenia modeli na konkurs modelarski bądź wystawę, które odbędą się od 6-7 kwietnia w Fabryce Kultury podczas III Festiwalu Modeli Kartonowych w Redzie.

Pomożemy w zgłoszeniach, wystarczy zgłosić to pracownikowi Fabryki Kultury po zakończeniu warsztatów. Atrakcyjne nagrody czekają! Do zgłoszenia potrzebna jest zgoda opiekuna.
Więcej o III Festiwalu Modeli Kartonowych: https://fabrykakultury.pl/…/iii-festiwal-modeli…/Skip to content