Warsztaty modelarskie

31 MARCA 2023 | *HARMONOGRAM PONIŻEJ | FABRYKA KULTURY, UL. ŁĄKOWA 59A REDA | 8-10 LAT | 20 PLN | OBOWIĄZUJĄ ZAPISY

Zapraszamy do uczestnictwa w warsztatach modelarskich, które odbędą się 31 marca 2023r. w Fabryce Kultury (ul. Łąkowa 59A, Reda). Na warsztaty obowiązują wcześniejsze zapisy.

Dla kogo?

początkujący i zaawansowani

wiek: od 8 do 10 lat


Warsztaty dla 3 grup:

17:00 – 18:00 I grupa

18:15 – 19:15 II grupa

I9:30 – 20:30 III grupa


Opłata: 20 PLN * najpóźniej do dnia 27 marca 2023r.

Zapisy mailowo: biuro@fabrykakultury.pl i telefonicznie 58 736 28 28

Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest wypełnienie karty zapisu – można wydrukować i dostarczyć do nas, można wypełnić stacjonarnie w Fabryce Kultury w godz. pracy instytucji.

>>> KARTA ZAPISU: https://fabrykakultury.pl/assets/uploads/2023/03/kartaZAPISU-2023.pdf

Warsztaty będzie prowadził Jerzy Janukowicz, projektant modeli kartonowych, właściciel wydawnictwa modelarskiego SKLEJ-MODEL i pasjonat modelarstwa.

„Podczas trwania zajęć będzie można zapoznać się z podstawowymi technikami wykonywania modeli oraz skleić dowolnie wybrane kartonowe modele. Doradzimy, który model będzie najbardziej odpowiedni do posiadanych umiejętności. Do wyboru: statki, pojazdy, samoloty, pociągi, budowle, zwierzaki, a także figurki Minecraft! Sklejone modele można zabrać do domu lub wystawić w konkursie, który odbędzie się następnego dnia. Podczas warsztatów zapewniamy fachową opiekę oraz wszelkie niezbędne materiały i narzędzia. Używamy wyłącznie nietoksycznych klejów.”


Zachęcamy do zgłoszenia modeli na konkurs modelarski bądź wystawę, które odbędą się od 1-2 kwietnia w Fabryce Kultury podczas II Festiwalu Modeli Kartonowych w Redzie.

Pomożemy w zgłoszeniach, wystarczy zgłosić to pracownikowi Fabryki Kultury po zakończeniu warsztatów. Atrakcyjne nagrody czekają! Do zgłoszenia potrzebna jest zgoda opiekuna.


Więcej o II Festiwalu Modeli Kartonowych: https://fabrykakultury.pl/repertuar/ii-festiwal-modeli-kartonowych-w-redzie/

Skip to content