hula-girl-1476163.jpg

Taniec Hula- warsztaty

24 LUTEGO 2017 | GODZINA: 18:00 | LISTA ZAMKNIĘTA!

24 LUTEGO 2017 | GODZINA: 18:00 | LISTA ZAMKNIĘTA!

Zapraszamy na tegoroczny cykl spotkań z tańcem. Na początek coś co w zeszłym roku cieszyło się sporym zainteresowaniem, czyli TANIEC HAWAJSKI- HULA.
Na 2-godzinne warsztaty nauki podstawowych kroków tańca  zapraszamy do Fabryki Kultury w dniu 24 lutego o godzinie 18.00.

Czym jest Hula?
HULA– jest prostą, dostępną dla każdego formą pracy z ciałem. Tańcząc go podnosimy wewnętrzną energię, która wpływa pozytywnie na będące jednością z naszym ciałem: umysł, psychikę i emocje. Wzmacnia ogólną kondycje, stawy nabierają giętkości i elastyczności, a mięśnie się wzmacniają. Poprawie ulega również koordynacja ruchowa i koncentracja. Dzięki Hula na nowo odkrywa się, czym jest radość bycia w swoim ciele, wzrasta poziom samoakceptacji i poczucia własnej wartości. Zyskujemy pewność siebie i odwagę. Nasze ciało pięknieje, twarz się rozjaśnia, pojawia się błysk w oku, a znajomi zaczynają się pytać, „czy się zakochałaś/łeś?

Zajęcia poprowadzi Justyna Miąc, wykwalifikowany instruktor, od lat uczący tańca hawajskiego i jemu pokrewnych.

Na zajęcia obowiązują wcześniejsze zapisy. Osobiście w Fabryce Kultury, mailowo: mdk@reda.pl, telefonicznie: 58 736 28 28

Skip to content