image2.jpg

TANIEC AFRO – warsztaty z muzyką na żywo

24 LISTOPADA 2017 | 18:00 | WSTĘP WOLNY* | FABRYKA KULTURY

24 LISTOPADA 2017 | 18:00 | WSTĘP WOLNY* | FABRYKA KULTURY

Zapraszamy na niezwykłe, spontaniczne pełne żywiołowości i energii warsztaty z Tańca Afro z muzyką na żywo, którego nigdzie w Trójmieście nie znajdziemy!

TANIEC AFRO – naturalna i żywiołowa forma tańca, którego historia sięga kolebki ludzkości a energia porusza nasze pierwotne moce. W tańcu afrykańskim zawarte są wszystkie style taneczne, jest z jednej strony bardzo prosty i może go tańczyć każdy a im bardziej się go zgłębia, tym większe wyzwania przed nami stawia. 

Warsztaty są skierowane do wszystkich, od zero do stu lat, którzy chcą się poruszać albo po prostu są ciekawi, jak wygląda taniec afrykański. 
Warsztaty taneczne prowadzone będą przez dziewczyny z zespołu Nandaloo, także one zapewnią energiczny akompaniament bębnów na żywo!

NANDALOO –> kolektyw taneczno-muzyczny, inspirowany tradycyjnymi rytmami i choreografiami ludów Afryki Zachodniej. W trakcie występów, tancerze łączą taniec Afro z wygrywaniem rytmów na bębnach basowych typu dundun. Takie niesamowicie energetyczne połączenie, przeplatane jest śpiewem, dźwiękami balafonu i tradycyjnymi aranżacjami muzycznymi na bębnach djembe i dundun, wykonywanymi przez doświadczonych muzyków z zespołu Cocodjembe. Nandaloo w języku Mandinke oznacza „lekarstwo”. Taniec afrykański i gra na bębnach może działać jak panaceum, które wyzwala radość, spontaniczność, pozwala odprężyć się i zbliżyć do swojej prawdziwej natury.

*Na warsztaty obowiązują wcześniejsze zapisy. Liczba miejsc ograniczona.
Zapisy: osobiście w Fabryce Kultury, mailowo (mdk@reda.pl), telefonicznie (58 736 28 28)

Warsztaty odbywają się w ramach projektu R.E.D.A RAZEM dofinansowanych ze środków Gminy Miasto Reda.

Skip to content