TAI CHI – spotkania w listopadzie

7, 21 LISTOPADA 2021 | 10:00 | FABRYKA KULTURY W REDZIE | UL. ŁĄKOWA 59A | WSTĘP WOLNY

Zapraszamy na darmowe zajęcia z Tai Chi w Fabryce Kultury w Redzie z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. W związku z tym, że mamy już jesień przenosimy zajęcia na salę Fabryki Kultury.

O TAI CHI:
Tai Chi są to zajęcia dla każdego, można je wykonywać niezależnie od swojego wieku i stanu fizycznego. Są to ćwiczenia, które łączą w sobie spokój, płynność i uwagę.Tai Chi ćwiczą ludzie na całym świecie, jest to forma ruchu, która nie obciąża naszych stawów, wzmacnia mięśnie, poprawia koordynację oraz uczy świadomości naszego ciała.

Jest to wspaniały sposób na ruch, który możesz wykonywać na łonie natury jak i w zaciszu swojego mieszkania.
Podczas spotkania chcemy zadbać o Wasze bezpieczeństwo: należy zachować dystans 2 m od osoby ćwiczącej obok., ćwiczenia można wykonywać bez maseczki ochronnej, obowiązuje dezynfekcja rąk, pomiar temperatury.
Zajęcia są bezpłatne, w budynku Fabryki Kultury.

  • TERMINY: 7, 21 LISTOPADA 2021 / NIEDZIELE
  • MIEJSCE: FABRYKA KULTURY W REDZIE, ul. Łąkowa 59a

Zapraszamy do grupy fb:
https://www.facebook.com/groups/taichireda

Prowadzenie:
Małgorzata Cudziło, wieloletni, dyplomowany instruktor Tai Chi i fitnessu. Swoją przygodę z gimnastyką Tai Chi poznała podczas kilkuletniego pobytu w Chinach, którego ukoronowaniem był zaszczyt ćwiczenia z dwoma tysiącami obywateli Chińskich na Placu przed Świątynią Nieba w Pekinie.

Skip to content