Stand-up w Redzie: Olka Szczęśniak

21 STYCZNIA 2022 | 20:00 | BILETY: 50 PLN | FABRYKA KULTURY | UL. ŁĄKOWA 59a

21 sycznia 2022 Stand-up Trójmiasto zaprasza do Fabryki Kultury by zobaczyć Olkę Szczęśniak w programie „Wszyscy jesteśmy hipkrytami”
Kto jeszcze nie widział na żywo to zapraszamy serdecznie 🙂

Bilety na kupbilecik: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/68312/Reda/Olka+Szcz%C4%99%C5%9Bniak


Olka Szczęśniak w najnowszym programie ”Wszyscy jesteśmy hipokrytami” + support.

Poprzedni program przyniósł jej sporo nowej widowni. Tym razem usłyszycie o problemach millenialsów. Pogoń za wymarzonym domem, życie z psem w bloku, różnice pokoleniowe na rodzinnych spotkaniach, próba odnalezienia się we współczesnych mediach społecznościowych i poprawności politycznej. Żeby żadna strona nie poczuła się pominięta, żartuje i z prawicy i z lewicy Jeżeli nie masz problemu z tematami tabu, zapraszamy serdecznie!”


* Zakaz nagrywania występów.

* Występ dla osób powyżej 18. roku życia.

* Osoby przeszkadzające zostaną wyproszone z imprezy bez możliwości ubiegania się o zwrot należności za bilety.

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną kupując bilet akceptujesz następujące wytyczne: – Uczestnik z biletem dla osoby zaszczepionej ma obowiązek posiadania ważnego certyfikatu COVID (z kodem QR) i okazania go razem z biletem wstępu osobie wyznaczonej przez organizatora. – Ograniczenie miejsc do obowiązujących obostrzeń.

Uczestnik ma obowiązek samodzielnego wyposażenia się w materiały ochrony osobistej służące do zakrywania ust i nosa. – Kupujący bilet oświadcza, że nie jest na kwarantannie i nie ma objawów choroby oraz akceptuje klauzule dot. ochrony danych osobowych, umożliwiające Organizatorowi udostępnienie Głównemu Inspektoratowi Sanitarnemu i służbom porządkowym danych osobowych podanych przy zakupie biletów.

Czytaj więcej na: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/68312/Reda/Olka+Szcz%C4%99%C5%9Bniak/?fbclid=IwAR1qscccoSyA0UTWY-QxxIcQKUHO0ruo2vj6uWYep7DVoGtxivj0BbILPbc


Organizatorem wydarzenia jest Stand-up Trójmiasto

Skip to content