STAND-UP: Pan Li w programie „Wisi mi to”

22 MARCA 2024 | GODZ: 19:30 | BILETY: 60 PLN (tylko online) | FABRYKA KULTURY

📌Data 22.03.24
⏰Start 19:30
📌FABRYKA KULTURY, Łąkowa 59A

BILETY:
60 PLN
🔴 BILETY ONLINE: –> KUP BILET (biletyna.pl) <–

Zapomnij o konwencjonalnych show! Pan Li, ikona polskiej sceny komediowo-magicznej , wraca z programem tak intensywnym jak najlepszy shot whiskey. Jako niesławny „iżuljonista”, Pan Li zaskoczy Cię swoją zdolnością do czytania w myślach i brawurową improwizacją. Ale uważaj, jego słownictwo jest równie ogniste jak jego iluzje!
Kolejna edycja jego fenomenalnego show to więcej niż magiczne sztuczki i żarty na granicy dobrego smaku. To interaktywna przygoda, w której publiczność staje się współtwórcą spektaklu. Nie tylko zobaczysz show, ale też staniesz się jego częścią.


Jeśli sądzisz, że znasz wszystkie karty w talii , Pan Li wyciągnie asa z rękawa i zwali Cię z nóg. Finał programu, pozostawi Cię w osłupieniu i sprawi, że będziesz chciał więcej.


Nikt nie opuszcza sali nieodwrócony, i nikt nie pozostaje obojętny. Jesteś gotów na show, które poruszy Twoje zmysły i wywróci Twoją rzeczywistość do góry nogami? Bilety giną jak złoto , więc nie czekaj .
Program trwa około 1,5 godziny i jest przeznaczony dla widzów dorosłych . Wprowadzenie stanowi około 30-minutowy support, który może być równie zaskakujący, jak główne show .


Program dla widzów od 16 roku życia

Skip to content