SPOTKANIE : Klub Kaszubskich Kobiet

Drogie Panie z Kaszub i okolic, już 19 kwietnia 2024 od 18:00-20:00 spotkamy się znów w ramach Klubu Kaszubskich Kobiet- oddział w Redzie ! W tym miesiącu postawiłyśmy na temat, o który pytałyście nas już kilkukrotnie, a który może pomóc Wam w prowadzeniu działalności gospodarczej.

Naszymi Gośćmi będą Aleksandra Gawin i Ewa Wojnowska z Kancelarii Rachunkowej „Gawin & Wojnowska Sp. z o.o.” w Redzie oraz Agata Szumska z Zespołu Szkół Administracyjno-Ekonomicznych. Zajmiemy się tematami Działalności nierejestrowanej i rejestrowanej oraz sposobami na rozpoznanie fałszywych pieniędzy. Dodatkowo podczas spotkania, będziecie mogły skorzystać z pomocy naszych specjalistek aby założyć działalność od razu!

Aleksandra Gawin – Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego na Wydziale Handel Morski, posiadająca świadectwo kwalifikacyjne Ministerstwa Finansów wieloletnie doświadczenie w branży Stoczniowej. Prowadząca działalność gospodarczą od 2005 roku.

Ewa Wojnowska – współwłaścicielka Kancelarii Rachunkowej Gawin& Wojnowska Sp. z o.o., specjalista ds. finansów dla małych i średnich firm, wieloletnie doświadczenie na stanowisku Dyrektor Finansowy w różnorakiej działalności biznesowej.

Do zobaczenia!

Zapraszamy:

Klub Kaszubskich Kobiet oddział w Redzie:

Maga Adamska

Aleksandra Żeglarska

Aleksandra Cieszyńska

Edyta Szulist

Skip to content