Spektakl online „Czasem mam lat 4, czasem 4 tysiące”


IMITpolska

29 kwietnia będziemy obchodzić Międzynarodowy Dzień Tańca!
Z tej okazji Fabryka Kultury zaprasza na premierę spektaklu online „Czasem mam lat 4, czasem 4 tysiące” o godz. 18:00 na kanale YouTube.


>> LINK DO SPEKTAKLU <<


_________________________________________________

🔴 SPEKTAKL „CZASEM MAM LAT 4, CZASEM 4 TYSIĄCE” 🔴

Powstał jako podsumowanie międzypokoleniowego projektu Nowy Alfabet Ruchu realizowanego w Fabryce Kultury w Redzie, współorganizowanego przez Instytut Muzyki i Tańca w programie „Myśl w ruchu” w 2019r. W projekt włączyli się uczniowie redzkich szkół.

🔴 Relacja video dotyczy premiery spektaklu na auli widowiskowej w Szkole Podstawowej nr 4 w Redzie 29.09.2019r.

🔴 Spektakl był inspirowany twórczością „Piny” czyli Philippine Bausch. Pina – międzynarodowej sławy choreografka, miała ogromny wpływ na rozwój teatru tańca.

🔴 Choreografię do spektaklu opracowała i przygotowała wraz z aktorami – tancerzami projektu Katarzyna Baran. Doświadczona tancerka i choreografka wypracowała z uczestnikami projektu niepowtarzalne układy choreograficzne.

🔴 Na scenie widzowie zobaczyli m.in. korowód „Season March” czy element spektaklu „Café Müller”. Ważnym elementem struktury spektaklu są powtórzenia charakterystyczne dla teatru Piny.

🔴 Dzięki współpracy z Prywatną Szkołą Muzyczną w Redzie wystąpieniu towarzyszyła muzyka na żywo. W projekcie powstała autorska aranżacja muzyczna. Jej autorem jest Szymon Chyliński. Muzykę zagrał i wykonał zespół „Folk Acoustic”.

Więcej o projekcie na stronie: https://fabrykakultury.pl/nowy-alfabet-ruchu/

Zapraszamy na wyjątkowe, niepowtarzalne wydarzenie artystyczne! 💖

Skip to content