Sobótki w Parku | Koncert – Słowiańska Dusza / pokaz fireshow

24 CZERWCA 2023 | 20:30 | PARK REDA | UL. 1 MAJA | WSTĘP WOLNY

Zapraszamy do wspólnego świętowania Nocy Świętojańskiej w Rodzinnym Parku w Redzie!

20.30 – 22.00 Koncert Słowiańska Dusza
SŁOWIAŃSKA DUSZA – międzynarodowy zespół wokalno – instrumentalny, którego członkowie pochodzą z Polski, Ukrainy i Białorusi. W zespole rozbrzmiewają skrzypce, akordeon, kontrabas, pianino i perkusja. Połączyła ich miłość do muzyki oraz chęć ocalenia bogactwa kulturowego narodów słowiańskich. Śpiewane będą piosenki folkowe oparte na tradycyjnych pieśniach ludowych polskich, ukraińskich i białoruskich. Przypomniane zostaną również szlagiery z okresu dwudziestolecia międzywojennego autorstwa m.in. Mariana Hemara, Henryka Warsa, Andrzeja Własta.

22.00 – 22.30 Fire show „PLAYING WITH FIRE”
Mamadoo FIRESHOW – artystki występują do muzyki o różnej dynamice, prezentując choreografie z wykorzystaniem płonących gadżetów. Pojawiają się poi, podwójne poi, liny całopalne, wachlarze, płonące hula-hop a także takie smaczki jak ogniowe parasolki, skakanki, miotacz płomieni, oraz spektakularne iskry
Daj się przenieść w świat ogniowych fantazji zrodzonych z pasji. Pokazem będzie połączenie ognia, muzyki, harmonii obrazu i ruchu. Poznacie energetyczne i zaskakujące płomienne show! Pozwól nam się oczarować….

Oprócz tego w dniach 23-25.06 serdecznie zapraszamy do spróbowania kilkunastu kuchni świata podczas Zlotu Foodtrucków w Parku!

Skip to content