baner-kino2019_marzec.png

Polskie Kino w Fabryce – pokaz filmu „Najlepszy”

2 MARCA 2019 | 18:00 | FABRYKA KULTURY | DARMOWE WEJŚCIÓWKI

2 MARCA 2019 | 18:00 | FABRYKA KULTURY | DARMOWE WEJŚCIÓWKI

>>> BRAK DOSTĘPNYCH WEJŚCIÓWEK <<<

Jeden z najważniejszych polskich filmów 2017 roku, obsypany nagrodami (m.in. 4 nagrody na 42 Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni w tym Nagroda Publiczności) już 2 marca w Fabryce Kultury
 

Film reżysera hitu „Bogowie” – Łukasza Palkowskiego to historia inspirowana życiem Jerzego Górskiego, który wyszedł z piekła narkotyków, ukończył bieg śmierci oraz ustanowił rekord świata w triathlonowych mistrzostwach, na dystansie Double Ironman.

O filmie:
Głównym bohaterem filmu jest Polak, który zachwycił świat, a który u nas, do dziś, pozostaje osobą praktycznie nieznaną. To fascynująca, pełna morderczego wysiłku, spektakularnych upadków i niezwykłej siły, historia inspirowana życiem Jerzego Górskiego, który ukończył bieg śmierci oraz ustanowił rekord świata w triathlonowych mistrzostwach świata, zdobywając tytuł mistrza na dystansie Double Ironman z czasem 24h:47min:46sek. Ten rekord nie byłby jednak możliwy, gdyby w jego życiu nie pojawiły się dwie kobiety. Jedną stracił. Druga stała się inspiracją, aby zawalczył o swoje życie.

reżyseria: Łukasz Palkowski
obsada: Jakub Gierszał, Janusz Gajos, Magdalena Cielecka, Arkadiusz Jakubik, Tomasz Kot, Mateusz Kościukiewicz, Adam Woronowicz, Artur Żmijewski, Anna Próchniak, Kamila Kamińska, Szymon Warszawski 

 

Rezerwacja wejściówek:  osobiście w Fabryce Kultury (w godzinach pracy instytucji), mailowo (mdk@reda.pl), telefonicznie (58 736 28 28)
*rezerwacja jest ważna 7 dni od daty rezerwacji, po tym czasie zostanie anulowana

Fabryka Kultury – godziny otwarcia
PON – PT: 9:00 – 20:00
SB – ND: wg kalendarza imprez

Skip to content