Październikowa ZGrana Reda

8 PAŹDZIERNIKA 2022 | 14:00 – 19:00 | FABRYKA KULTURY | UL. ŁĄKOWA 59A | WSTĘP WOLNY

Zapraszamy na otwarte spotkanie z nowoczesnymi grami planszowymi w Redzie!

Gorąco zapraszamy na otwarte i darmowe spotkanie z grami planszowymi! To doskonała okazja aby poznać, czym są nowoczesne gry planszowe i zagrać w przyjaznej atmosferze budynku Fabryki Kultury!

ZGRANA REDA TO:
>>> aż 5 godzin swobodnego grania,
>>> niemal 100 planszówek w wypożyczalni,
>>> co miesiąc nowe tytuły w kolekcji,
>>> miła, rodzinna atmosfera,
>>> wygodne krzesła, duże stoły i przestronna sala w budynku Fabryki Kultury,
>>> bezpłatny parking pod Fabryką Kultury.
>>> impreza mająca 9 lat historii!

TURNIEJ W ARCHITEKTÓW 7 CUDÓW ŚWIATA
Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w otwartym turnieju z nagrodami!
Wciel się w jednego z największych architektów w dziejach i pozostaw ślad na kartach historii, wznosząc cud, który przyćmi dokonania innych! Mądrze wybieraj sojuszników, inwestuj i obserwuj z dumą, jak Twoja budowla nabiera kształtów.
Architekci 7 cudów świata to dynamiczna gra rodzinna, doskonała na początek przygody z planszówkami! Podczas rozgrywki staramy się wznieść własną budowlę, jak najlepiej wykorzystując efekty dostępnych kart. W swojej turze wybierasz 1 z 3 kart, na których znajdziesz różne postacie pomocne w zdobywaniu surowców do budowy cudów, dokonywaniu odkryć naukowych oraz toczeniu bitew z sąsiadami.
Więcej o grze, oraz instrukcja do pobrania ze strony producenta https://www.wydawnictworebel.pl/games/architekci-7-cudow-swiata-5152.html?fbclid=IwAR3Mj8ejY3R-KHK3-lSNZsNO4S-lZ0nkaCb9EkHZVQH_JRWtzz8PNUj0ktg

Turniej zostanie rozegrany w dwóch rundach. Osoby z najwyższymi wynikami pierwszej rundy przechodzą do rozgrywki finałowej. Nagrody czekają na 3 pierwsze miejsca w turnieju.

Naucz się grać w Architektów w parę minut dzięki tej wideo instrukcji:

Zapisy w godzinach 14:00 – 14:45. Turniej odbędzie się od 15:00 do 18:00.

NAJCZĘŚCIEJ POJAWIAJĄCE SIĘ PYTANIA
Nie znasz zasad gier, przychodzisz do nas po raz pierwszy i nie wiesz jak to działa?
W sali wypełnionej entuzjastami znajduje się podest, na którym umieszczamy około 100 gier planszowych. Można do nich podejść, przyjrzeć im się, otworzyć i wybrać tę, w którą będziecie chcieli zagrać. Każda gra, w którą przyjdzie Ci zagrać, posiada polską instrukcję, a w reszcie niuansów postarają się pomóc prowadzący.
Chciałbym zagrać w konkretną grę, czy będzie ona na zGranej?
A może chcesz zagrać w coś konkretnego, ale nie wiesz czy „na zGranej będzie?” – napisz do nas wiadomość prywatną, a postaramy się załatwić pożądany przez Ciebie tytuł.
Jak było na poprzednich imprezach?
Pierwsze spotkanie z „Planszówkami” w Redzie odbyło się w grudniu 2013 roku! Przez te 8 lat zorganizowaliśmy ponad 40 spotkań, na których frekwencja nie spadała poniżej 50 osób. Na zGranej odnajdą się zarówno pasjonaci, jak i osoby dopiero rozpoczynające przygodę z planszówkami. Takie spotkania to także doskonały sposób na złapanie planszówkowego bakcyla czy metoda do bycia na czasie z nowościami wydawniczymi.
Gry jakiego wydawnictwa można znaleźć na zGranej Redzie?
Tak duża kolekcja gier nie byłaby możliwa dzięki historycznemu wspieraniu przez takie wydawnictwa jak: REBEL.pl, Trefl, foxgames.pl, Black Monk Games, Albi Polska czy Kraina Planszówek Egmont.
Kto to organizuje i kiedy będą następne spotkania?
Organizatorami zGranej Redy są: Fabryka Kultury w Redzie oraz Ja Ty Gry. Na spotkania w zapraszamy w godzinach od 14.00 do 19.00.

Skip to content