warsztatykreatywneszycie-gosi.jpg

Nabór na Warsztaty kreatywnego szycia!

Pierwsze zajęcia już 8 listopada!

Zapraszamy do zapisów na nowe zajęcia w Fabryce Kultury! Warsztaty kreatywnego szycia są skierowane do dorosłych, którzy jeszcze nie potrafią szyć na maszynie, a także dla tych którzy mają w domu maszynę a jeszcze nie wiedzą co i jak.

Zajęcia będą odbywać się co wtorek od 13:00 do 15:00. Koszt pojedynczych zajęć to 30 PLN (osoby z własną maszyną 25 PLN). Ilość miejsc ograniczona! Zapraszamy do zapisów telefonicznych (58 736 28 28), mailowych (mdk@reda.pl) oraz osobiście w Fabryce Kultury.

LISTA ZAMKNIĘTA. MOŻNA WPISYWAĆ SIĘ NA LISTĘ REZERWOWĄ.

Rzeczy, które powstaną na warsztatach będą niepowtarzalne i ekologiczne – uszyte ze starych, nienoszonych przez uczestników ubrań- spodni, jeansów, bluz, koszul itp.
Przykładowe rzeczy- zabawki, kosmetyczki, torebka na książeczkę zdrowia dziecka, duża torba na zakupy, worek na buty, czapki, kominy, worek do szkoły/przedszkola  itp.
Materiały uczestnicy przynoszą na zajęcia sami. Zapewniam maszyny do szycia, nici, igły, nożyczki, wypełnienie do szytych zabawek, przykładowe wykroje, papier do wykrojów, dodatkowe materiały.

Zajęcia będą dopasowane do potrzeb grupy. Będzie można uszyć również: czapki, kominy, chusty, spódniczki, sukienki i spodenki dla dzieci; poduszki, zabawki, artykuły dekoracyjne do domu i na święta.

Instruktor – Małgorzata Bogorodź.

Strona internetowa zajęć: http://mdk.reda.pl/content/warsztaty-kreatywnego-szycia

Skip to content