Marcowa zGRana Reda

>>> WYDARZENIE ODWOŁANE, NASTĘPNE SPOTKANIE 4 KWIETNIA <<<

To już siedem lat razem! ♥

  • ZGRANA REDA TO:
  • ponad 150 gier na każdym spotkaniu,
  • co miesiąc nowe tytuły w kolekcji,
  • turnieje lokalne, a także eliminacje do mistrzostw Polski,
  • miła, rodzinna atmosfera,
  • wygodne krzesła, duże stoły i przestronna sala w budynku Fabryki Kultury,
  • możliwość kupna kawy, napojów i przekąsek na miejscu (dot. Fabryki Kultury),

bezpłatny parking pod MOSIRem

UWAGA TYMCZASOWA ZMIANA MIEJSCA!
Fabryka Kultury w Redzie przechodzi właśnie rozbudowę. Z tego powodu, aż do odwołania, spotkania odbywać się będą w (dla nas) historycznym miejscu – sali na pierwszym piętrze MOSIRu (budynek tuż obok, bliżej głównej ulicy). Sala jest nieco mniejsza, miejsc też jest mniej. Dlatego wstrzymujemy dodatkowe turnieje i zawody na rzecz swobodnego ogrywania tytułów. Zapraszamy!

NAJCZĘŚCIEJ POJAWIAJĄCE SIĘ PYTANIA

>>> Nie znasz zasad gier, przychodzisz do nas po raz pierwszy i nie wiesz jak to działa?
W sali wypełnionej entuzjastami znajduje się podest, na którym umieszczamy ponad 150 gier planszowych. Można do nich podejść, przyjrzeć im się, obrócić, otworzyć i wybrać tę, w którą będziecie chcieli zagrać. Każda gra, w którą przyjdzie Ci zagrać posiada polską instrukcję, a w reszcie niuansów postarają się pomóc nasi niezawodni prowadzący – czyli Aga i Maciej z bloga Ja Ty Gry.

>>> Szukasz współgraczy?
Zawsze przychodzicie we dwoje, a chcecie zagrać w coś na pięć osób? A może chcesz przyjść samemu i nie wiesz czy znajdzie się dla Ciebie ekipa do grania? A może chcecie umówić się na coś większego i dla większej liczby osób? Piszcie w dyskusji wydarzenia 🙂

>>> Chciałbym zagrać w konkretną grę, czy będzie ona na zGranej?
A może chcesz zagrać w coś konkretnego, ale nie wiesz czy „na zGranej będzie?” – napisz do nas wiadomość prywatną, a postaramy się załatwić pożądany przez Ciebie tytuł.

Skip to content