b1-2017-zgrana2-1200.jpg

Majowa ZGrana Reda

13 MAJA 2017 | 15:00 – 21:00 | WSTEP WOLNY | FABRYKA KULTURY

Miejski Dom Kultury w Redzie zaprasza na kolejne, fantastyczne spotkanie z grami planszowymi w Redzie!Majowe spotkanie w ramach projektu ZGrana Reda odbędzie się:

13 maja (sobota) 

od godziny 15:00 do 21.00 (6 godzin!)

w budynku Miejskiego Domu Kultury w Redzie, ul. Łąkowa 59a – Fabryka Kultury!Przez pełne sześć godzin będzie okazja, by poznać tak nowe, jak i sprawdzone, a wręcz kultowe gry. Gier będzie całe mnóstwo – bo ponad 100 tytułów!Podczas spotkań w 2017 roku będziecie mieli okazję uczestniczyć w przeróżnych turniejach, konkursach i akcjach specjalnych. Postaramy się, aby każde spotkanie dostarczyło Wam moc emocji i radości 🙂Majowe spotkanie stoi pod znakiem niesamowitej imprezówki wprost z Pyrkonu – mowa tutaj o Mistrzostwach Świata: Rosyjska Ruletka! Poprowadź drużynę czterech śmiałków, którzy nie boją się przyłożyć lufy do skroni i pociągnąć za spust. Przetasuj talię magazynku i obstaw, ile pociągnięć za spust dasz radę przeżyć! Pamiętaj – odważni zyskują więcej punktów. Z drugiej strony, martwi nie mogą wygrać. Blefuj, ryzykuj i pamiętaj o kartach akcji, które mogą uratować Ci skórę! Początek turnieju o 17.00, zapisy na miejscu.

Zawsze przychodzicie we dwoje, a chcecie zagrać w coś na pięć osób? A może chcesz przyjść samemu i nie wiesz czy znajdzie się dla Ciebie ekipa do grania? A może chcecie umówić się na coś większego i dla większej liczby osób? A może chcesz zagrać w coś konkretnego, ale nie wiesz czy „na zGranej będzie?” – w dowolnym z tych przypadków śmiało piszcie w dyskusji wydarzenia. 

Przypomnijmy, że pierwsze spotkanie z „Planszówkami” w Redzie odbyło się w grudniu 2013 roku, a przybyło na nie ponad 40 uczestników! Na kolejnych spotkaniach frekwencja nie spada poniżej 50 osób 🙂 Można śmiało powiedzieć, że na ponad 30 spotkaniach było nas ponad 1500!

Do dyspozycji graczy będzie ponad 100 tytułów, a spotkanie nie ma ograniczeń wiekowych. Nie trzeba też znać zasad gier. Każda z nich posiada instrukcję, a resztę niuansów wytłumaczą nasi niezawodni prowadzący – czyli Aga i Maciej z bloga Ja Ty Gry.

Zapraszajcie znajomych. Bierzcie ze sobą rodzinę. Wpadajcie do nas na naprawdę fajną, planszówkową imprezę!

Skip to content