Lutowa zGrana Reda

>>>>> ZGRANA REDA TO:
> ponad 150 gier na każdym spotkaniu,
> co miesiąc nowe tytuły w kolekcji,
> turnieje lokalne, a także eliminacje do mistrzostw Polski,
> miła, rodzinna atmosfera.

MIEJSCE: MOSiR Reda, Łąkowa 59, 84-240 Reda

>>>>> NAJCZĘŚCIEJ POJAWIAJĄCE SIĘ PYTANIA

> Nie znasz zasad gier, przychodzisz do nas po raz pierwszy i nie wiesz jak to działa?
W sali wypełnionej entuzjastami znajduje się podest, na którym umieszczamy ponad 150 gier planszowych. Można do nich podejść, przyjrzeć im się, obrócić, otworzyć i wybrać tę, w którą będziecie chcieli zagrać. Każda gra, w którą przyjdzie Ci zagrać posiada polską instrukcję, a w reszcie niuansów postarają się pomóc nasi niezawodni prowadzący – czyli Aga i Maciej z bloga Ja Ty Gry.

> Szukasz współgraczy?
Zawsze przychodzicie we dwoje, a chcecie zagrać w coś na pięć osób? A może chcesz przyjść samemu i nie wiesz czy znajdzie się dla Ciebie ekipa do grania? A może chcecie umówić się na coś większego i dla większej liczby osób? Piszcie w dyskusji wydarzenia 🙂

> Chciałbym zagrać w konkretną grę, czy będzie ona na zGranej?
A może chcesz zagrać w coś konkretnego, ale nie wiesz czy „na zGranej będzie?” – napisz do nas wiadomość prywatną, a postaramy się załatwić pożądany przez Ciebie tytuł.

> Jak było na poprzednich imprezach?
Pierwsze spotkanie z „Planszówkami” w Redzie odbyło się w grudniu 2013 roku! Przez te 6 lat zorganizowaliśmy ponad 40 spotkań, na których frekwencja nie spada poniżej 50 osób. Na zGranej odnajdą się zarówno pasjonaci,jak i osoby dopiero rozpoczynające przygodę z planszówkami. Takie spotkania to także doskonały sposób na złapanie bakcyla 🙂

Można też rzucić okiem na galerię zdjęć z poprzednich spotkań: https://www.facebook.com/zgranareda/photos_stream

> Gry jakiego wydawnictwa można znaleźć na zGranej Redzie?
Tak duża kolekcja gier w 2020 roku nie byłaby możliwa dzięki wsparciu takich wydawnictw jak: REBEL.pl, Trefl, foxgames.pl, Black Monk Games, Albi Polska, i Kraina Planszówek Egmont ♥ W imieniu własnym i wszystkich uczestników serdecznie dziękujemy!
Organizatorami zGranej Redy są: Fabryka Kultury w Redzie oraz Ja Ty Gry.

Skip to content