Lutowa zGrana Reda 2022 – spotkanie z grami planszowymi

12 LUTEGO 2022 | 14:00 – 19:00 | WSTĘP WOLNY | FABRYKA KULTURY | UL. ŁĄKOWA 59A

Gorąco zapraszamy na drugie w 2022 roku otwarte spotkanie z grami planszowymi w Redzie! To doskonała okazja aby poznać, czym są nowoczesne gry planszowe i zagrać w nie w przyjaznej atmosferze budynku Fabryki Kultury!

ZGRANA REDA TO:
>>> aż 5 godzin swobodnego grania,
>>> niemal 100 planszówek w wypożyczalni,
>>> co miesiąc nowe tytuły w kolekcji,
>>> miła, rodzinna atmosfera,
>>> wygodne krzesła, duże stoły i przestronna sala w budynku Fabryki Kultury,
>>> bezpłatny parking pod Fabryką Kultury.

UWAGA!
Wydarzenie zorganizowane zgodnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego:
Liczba miejsc ograniczona. Obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa podczas przemieszczania się po terenie, zakaz spożywania napojów i jedzenia.
Nowe obostrzenia od grudnia 2021. Na sali limit 30% miejsc przy stołach. W limit nie są wliczane osoby zaszczepione. W związku w planowaną ustawą sejmową w kwestii kontroli paszportów covid, prosimy o zabranie ze sobą dokumentu, który trzeba będzie okazać przy wejściu.

NAJCZĘŚCIEJ POJAWIAJĄCE SIĘ PYTANIA
>>> Nie znasz zasad gier, przychodzisz do nas po raz pierwszy i nie wiesz jak to działa?
W sali wypełnionej entuzjastami znajduje się podest, na którym umieszczamy około 100 gier planszowych. Można do nich podejść, przyjrzeć im się, otworzyć i wybrać tę, w którą będziecie chcieli zagrać. Każda gra, w którą przyjdzie Ci zagrać, posiada polską instrukcję, a w reszcie niuansów postarają się pomóc prowadzący.
>>> Chciałbym zagrać w konkretną grę, czy będzie ona na zGranej?
A może chcesz zagrać w coś konkretnego, ale nie wiesz czy „na zGranej będzie?” – napisz do nas wiadomość prywatną, a postaramy się załatwić pożądany przez Ciebie tytuł.
>>> Jak było na poprzednich imprezach?
Pierwsze spotkanie z „Planszówkami” w Redzie odbyło się w grudniu 2013 roku! Przez te 8 lat zorganizowaliśmy ponad 40 spotkań, na których frekwencja nie spadała poniżej 50 osób. Na zGranej odnajdą się zarówno pasjonaci, jak i osoby dopiero rozpoczynające przygodę z planszówkami. Takie spotkania to także doskonały sposób na złapanie planszówkowego bakcyla
Możesz też rzucić okiem na galerię zdjęć z poprzednich spotkań: https://www.facebook.com/zgranareda/photos_stream
>>> Gry jakiego wydawnictwa można znaleźć na zGranej Redzie?
Tak duża kolekcja gier w 2021 roku nie byłaby możliwa dzięki wsparciu takich wydawnictw jak: REBEL.pl, Trefl, foxgames.pl, Black Monk Games, Albi Polska, i Kraina Planszówek Egmont
Kto to organizuje i kiedy będą następne spotkania?


Organizatorami zGranej Redy są: Fabryka Kultury w Redzie oraz Ja Ty Gry. Na spotkania w zapraszamy w godzinach od 14.00 do 19.00.

Dziękujemy i zapraszamy!

Parking dla uczestników koncertu przy Fabryce Kultury oraz na terenie MOSIR Reda (stadion – dolny parking)

Skip to content