Lutowa „Pora Juniora”

16 LUTEGO 2020 | 12:00 | 5 PLN (dziecko + opiekun) | HOTEL RIVER STYLE | UL. PUCKA 10B

Wracamy cyklem teatrzyków dla najmłodszych! Najbliższa „Pora Juniora” już 16 lutego!

>>>bilety wyprzedane<<<

 >>> Bilety i rezerwacje od 04.02.2020 (wtorek) <<<

UWAGA! Ze względu na rozbudowę Fabryki Kultury przedstawienie odbędzie się w Hotelu RiverStyle, ul. Pucka 10B, Sala „Wesoła” (I piętro)

W lutym zobaczymy wspaniały Teatr Katarynka ze spektaklem „Bałwanek Tiko i Królowa Fruncja”!

Opowieść o królowej, której zamarzło serce bardzo porusza małych widzów, uczymy dzieci jak ważna jest przyjaźń, miłość, pokazujemy też jak bezpiecznie bawić się w zimowych warunkach. Zapoznajemy też widzów z rolą poezji, uczymy czym jest radość i jak panować nad złym humorem.

Każdy nasz spektakl jest interaktywny, aktorzy wciągają widzów w fabułę, dzieci w czasie spektaklu wspólnie z aktorami tańczą i śpiewają, bardzo się angażują w bajkę. Przywozimy własną scenografię, rekwizyty, mamy wspaniałe kostiumy. 

Grają zawodowi aktorzy, których na co dzień można zobaczyć na dużych scenach, wszystko to sprawia, że przedstawienie jest wyjątkowym i niezapomnianym przeżyciem. Nasi aktorzy mają olbrzymie doświadczenie, zagraliśmy ponad półtora tysiąca spektakli, aktorzy maja doskonały kontakt z dziećmi. 

Rezerwacje: osobiście w Fabryce Kultury (w godzinach pracy instytucji), mailowo: biuro@fabrykakultury.pl, telefonicznie: 58 736 28 28

*rezerwacja jest ważna 7 dni od daty zarezerwowania biletów

Fabryka Kultury – godziny otwarcia

PON – PT: 9:00 – 20:00

SB – ND: wg kalendarza imprez

Skip to content