Listopadowa ZGrana Reda

Zapraszamy na otwarte spotkanie z nowoczesnymi grami planszowymi w Redzie! Po raz pierwszy od lat połączone z uwalnianiem gier!

26 listopada 2022 r.
Godz. 15:00-20:00 (zmieniona godzina!)

Gorąco zapraszamy na otwarte i darmowe spotkanie z grami planszowymi! To doskonała okazja aby poznać, czym są nowoczesne gry planszowe i zagrać w przyjaznej atmosferze budynku Fabryki Kultury!

ZGRANA REDA TO:
> aż 5 godzin swobodnego grania,
> niemal 100 planszówek w wypożyczalni,
> co miesiąc nowe tytuły w kolekcji,
> miła, rodzinna atmosfera,
> wygodne krzesła, duże stoły i przestronna sala w budynku Fabryki Kultury,
> bezpłatny parking pod Fabryką Kultury.
> impreza mająca 9 lat historii!

>>>>>> UWALNIANIE GIER PLANSZOWYCH! <<<<<
Nowe czasy to nowa formuła znanego, lubianego i popularnego uwalniania gier! To doskonały moment, aby upłynnić parę swoich używanych planszówek i wymienić je na coś, co zalega na półce komuś innemu. To dobry sposób na powiększenie swojej kolekcji gier albo… zrobienie dodatkowego miejsca na coś nowego!
Nowa formuła przyjmuje tym razem wariant pchlego targu. W wyznaczonym miejscu wystawić będzie można swoje gry planszowe. Każda wystawiona tam gra, będzie posiadać cenę, imię, numer telefonu oraz opis stanu. Aby kupić grę wystarczy… napisać sms w trakcie imprezy i rozliczyć się z właścicielem gry indywidualnie.
Gry na czas wystawienia znajdują się za taśmą, zabezpieczone by nikt niepowołany nie wyszedł z nią bez potwierdzenia transakcji 🙂
Więcej informacji na miejscu. Start uwalniania o 16.00!

NAJCZĘŚCIEJ POJAWIAJĄCE SIĘ PYTANIA
Nie znasz zasad gier, przychodzisz do nas po raz pierwszy i nie wiesz jak to działa?

W sali wypełnionej entuzjastami znajduje się podest, na którym umieszczamy około 100 gier planszowych. Można do nich podejść, przyjrzeć im się, otworzyć i wybrać tę, w którą będziecie chcieli zagrać. Każda gra, w którą przyjdzie Ci zagrać, posiada polską instrukcję, a w reszcie niuansów postarają się pomóc prowadzący.
Chciałbym zagrać w konkretną grę, czy będzie ona na zGranej?
A może chcesz zagrać w coś konkretnego, ale nie wiesz czy „na zGranej będzie?” – napisz do nas wiadomość prywatną, a postaramy się załatwić pożądany przez Ciebie tytuł.
Jak było na poprzednich imprezach?
Pierwsze spotkanie z „Planszówkami” w Redzie odbyło się w grudniu 2013 roku! Przez te 8 lat zorganizowaliśmy ponad 40 spotkań, na których frekwencja nie spadała poniżej 50 osób. Na zGranej odnajdą się zarówno pasjonaci, jak i osoby dopiero rozpoczynające przygodę z planszówkami. Takie spotkania to także doskonały sposób na złapanie planszówkowego bakcyla czy metoda do bycia na czasie z nowościami wydawniczymi.

Kto to organizuje i kiedy będą następne spotkania?
Organizatorami zGranej Redy są: Fabryka Kultury w Redzie oraz Ja Ty Gry. Na spotkania w zapraszamy w godzinach od 14.00 do 19.00 (tym razem wyjątkowo w godzinach 15:00 – 20:00).

Skip to content