2016zgrana-920.png

Kwietniowa ZGrana Reda 2016

W kwietniu oprócz rozgrywek, licytacje gier planszowych! | 2 KWIETNIA 2016 | 15:00 – 21:00 | WSTĘP WOLNY |

2 KWIETNIA 2016 | 15:00 – 21:00 | WSTĘP WOLNY

Miejski Dom Kultury w Redzie zaprasza na kolejne, fantastyczne spotkanie z grami planszowymi w Redzie!

Kwietniowe spotkanie w ramach projektu ZGrana Reda odbędzie się
2 kwietnia (sobota)
od godziny 15:00 do 21.00 (6 godzin!)
w budynku Miejskiego Domu Kultury w Redzie, ul. Łąkowa 59a – Fabryka Kultury!

Przez pełne sześć godzin będzie okazja, by poznać tak nowe, jak i sprawdzone, a wręcz kultowe gry. Gier będzie całe mnóstwo – bo prawie 100 tytułów!

Podczas spotkań w 2016 roku będziecie mieć okazję uczestniczyć w przeróżnych turniejach, konkursach i akcjach specjalnych. Postaramy się, aby każde spotkanie dostarczyło wam pełno emocji i radości 🙂

O godzinie 19.00 będziemy chcieli Państwa serdecznie zaprosić na licytację naszych i waszych planszówek! Na poprzedniej licytacji gry znalazły wielu nowych właścicieli. Jest to doskonałą okazja aby zaopatrzyć się w świeże tytuły, lub naprawdę odjechane dziwadła 🙂 Więcej szczegółów już na miejscu.

Zawsze przychodzicie we dwoje a chcecie zagrać w coś na 5? Jeżeli chcielibyście zagrać w coś większego / trwającego więcej czasu to śmiało możecie wykorzystać to wydarzenie do zbierania grupy planszówkowej.

Przypomnijmy, że pierwsze spotkanie z „Planszówkami” w Redzie odbyło się w grudniu 2013 roku, a przybyło na nie ponad 40 uczestników! Na kolejnych spotkaniach frekwencja nie spada poniżej 50 osób 🙂 Można śmiało powiedzieć, że na wszystkich spotkaniach było nas około 1000 osób!

Do dyspozycji graczy będzie około 100 tytułów, a spotkanie nie ma ograniczeń wiekowych. Nie trzeba też znać zasad gier. Każda z nich posiada instrukcję, a resztę niuansów wytłumaczą nasi niezawodni prowadzący – czyli Aga i Maciej z bloga Ja Ty Gry.

Zapraszajcie znajomych. Bierzcie ze sobą rodzinę. Wpadajcie do nas na naprawdę fajną, planszówkową imprezę!

Skip to content