KONCERT ULTRAmaryna | KOLĘDY ŚWIATA

06.01.2024 | 18:00 | ULTRAMARYNA | WEJŚCIÓWKI 0 ZŁ | REDA, UL. ŁĄKOWA 59A

Zapraszamy 6 stycznia na wyjątkowy koncert: „Kolędy świata” w wykonaniu zespołu ULTRAmaryna, który odbędzie się w Fabryce Kultury 6 stycznia o godzinie 18:00.  Występ ten to muzyczno-etniczna podróż po różnych krajach Europy oraz innych kontynentach. Koncert w świątecznym i radosnym klimacie, w programie oprócz World Music (np. kolęda indiańska, libańska, afrykańska) usłyszeć można również specjalnie wybrane kolędy oraz piosenki i utwory związane ze świętami Bożego Narodzenia: https://youtu.be/h2pmXtsLFD8

Bilety :

Wejściówki ( 0 ZŁ) do odbioru w recepcji Fabryki Kultury.

ULTRAmaryna – grupa muzyków z Trójmiasta grających szeroko pojętą muzykę świata, łącząc style Word Music-Folk-Jazz-Classical-Pop w autorskich aranżacjach muzycznych : Beata Bartelik – śpiew, flety, bongosy,  Marzena Sikała – skrzypce, perkusjonalia, Grzegorz Kusio – akordeon, piano elektryczne,  Janusz Mackiewicz – kontrabas.

YouTube: https://youtube.com/@UltramarynaMusic

Facebook: https://www.facebook.com/ULTRAmarynaBand/

SKŁAD ZESPOŁU :

Beata Bartelik – wokalistka znana m.in. z przeboju festiwalowego w Opolu „Sen na pogodne dni”. Występowała  w wielu formacjach muzycznych – Krewni i Znajomi Królika, Szela, Smugglers, Vibrasoniq. Wydała solową autorską płytę „Sny na pogodne dni”. Śpiewa swobodnie w kilku językach, czasem bardzo egzotycznych.
https://www.youtube.com/user/beatabartelik

Marzena Sikała – skrzypaczka,  absolwentka AM w Gdańsku, ma na swoim koncie koncerty i projekty muzyczne od klasyki, przez folk/rock do elektroniki i szeroko pojętej muzyki improwizowanej. Zespoły:  Kwartet smyczkowy „4 One”, VibrasoniQ, Chutir, Jak Zwał Tak Zwał, Newgrange,  Amber Duo, 4 Strings Duo, Piotr Zemła RETRiO, Lyonesse, Jacek Kulesza Trio, Dominik J. Sebastian Band.
https://www.youtube.com/MarzenaSikała

Grzegorz Kusio – akordeonista i pianista specjalizuje się w dziedzinie elektroniki i aranżacji. Od  wielu lat występuje na trójmiejskiej scenie z Jarkiem Janiszewskim, zespołami ISLET, Goorsky Squad, Los Logos i wielu innymi.
https://www.youtube.com/user/GKusio

Janusz „Macek” Mackiewicz – czołowy polski kontrabasista i gitarzysta basowy, od lat 80. stanowi trzon trójmiejskich sekcji rytmicznych. Wydał trzy autorskie płyty:  „W Dzień Bożego Narodzenia”. „Frogsville” oraz „Układ Scalony”. Koncertuje z zespołem Elec-Tri-City (płyty: „Elec-Tri-City”2013 i „Depth Of Focus”2017) oraz zespołami A’FreAK-aN Project i Take It Easy.
http://januszmackiewicz.com

MUZYCY WSPÓŁPRACUJĄCY

Jędrzej Jakubowski – absolwent Wydziału Jazzu AM w Gdańsku, występuje w zespole Emigrah oraz w wielu formacjach folkowych i jazzowych sceny trójmiejskiej – doświadczony i niezawodny protobębniarz.
https://www.facebook.com/jedrzej.jakubowski.5

Informacje dla uczestników wydarzenia:
🔸Parking dla uczestników wydarzenia znajduje się również na terenie MOSIR (ul. Łąkowa 59)

Skip to content