KONCERT ŚWIĄTECZNY | MAGDA STECZKOWSKA | LA VIA VOICE | NORDA KIDS |

16 GRUDNIA 2023 | 19:30 | WSTĘP WOLNY | PARAFIA ŚW. ANTONIEGO PADEWSKIEGO W REDZIE, UL. FRANCISZKA FENIKOWSKIEGO 4

16 grudnia o godzinie 19:30 zapraszamy na wyjątkowy Koncert Świąteczny do Parafii św. Antoniego Padewskiego w Redzie, podczas którego będziemy mogli usłyszeć najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki. Wystąpią Magdalena Steczkowska,  Norda Kids oraz La Via Voice.

NORDA KIDS –  chórek dziecięcy, prowadzony przez Weronikę Korthals w ramach którego zostanie nagrana piosenka zimowo-świąteczna dla dzieci. 5 października 2023 wzięli udział w nagraniach do świątecznej piosenki zespołu Lisha & The Man – wokalistką grupy jest aktorka Joanna Liszowska. Nagrania odbyły się w North Studio w Swarzewie i są to pierwsze w życiu doświadczenia z takim miejscem dla najmłodszych wokalistów.

La Via Voice – Grupa wokalna prowadzona przez Weronikę Korthals. Absolwentkę Akademii Muzycznej w Gdańsku (dyrygentura chóralna oraz wokalistyka). Występowała m.in. na Festiwalach Piosenki Polskiej w Opolu, w Sopocie i w musicalu „Metro”. Ma na swoim koncie solowe płyty z autorską muzyką, a także duety z Grzegorzem Skawińskim i Natalią Szroeder, Autorka muzyki w projekcie ZoZi – piosenki edukacyjne dla dzieci.

Magda Steczkowska – wokalistka, autorka tekstów, która na swoim koncie ma 6 solowych płyt. W grudniu  2021 r. ukazał się jej szósty album z najpiękniejszymi piosenkami o miłości zatytułowany „Nie tylko o miłości”. Przed rozpoczęciem kariery solowej współpracowała z największymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej. Wzięła udział w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, mogliśmy ją oglądać również w programie „Ameryka Ekspress” w którym wystąpiła razem z mężem. Aktywnie działa w akcjach charytatywnych na rzecz dzieci. Prywatnie żona Piotra Królika (perkusisty zespołu Brathanki) oraz mama trzech córek: Zosi, Michalinki i Antoninki. Uwielbia podróże, muzykę klasyczną, dobre kino oraz włoską kuchnię.

WSTĘP WOLNY

Skip to content