Koncert: Kinga i Karolina Pruś

17.05.24 | 19:00 | Bilety 40 zł | Fabryka Kultury w Redzie | ul. Łąkowa 59A
___________________________________

BILETY – 40 zł
Bilety do kupienia stacjonarnie w recepcji Fabryki Kultury lub online: https://www.kupbilecik.pl/…/Kinga+i+Karolina+Pru%C5%9B/?
___________________________________

Social media Sióstr Pruś:
https://www.facebook.com/KKPrus
https://www.instagram.com/kinga_i_karolina_prus/


Kinga i Karolina Pruś to siostry z trójmiasta, których przygoda z muzyką zaczęła się już w wieku 6 lat, a ich życie toczy się blisko niej nieprzerwanie. Mają na koncie wiele projektów muzycznych i współprac z wieloma wspaniałymi artystami rodzimej i zagranicznej sceny muzycznej.

Od wczesnej młodości tworzą własną muzykę, co zaowocowało już podczas studiów na Akademii Muzycznej w Gdańsku wydaniem pierwszej płyty “Kłębek”, która została po części zarejestrowana w studiu Leszka Możdzera. W 11 utworach znajdujących się na pierwszym albumie zaznaczona jest inspiracja jazzem, soulem i szeroko pojętą alternatywą.

Tamten okres przyniósł wiele sukcesów w konkursach i festiwalach, a kolejnym krokiem było wydanie drugiego albumu “Dar” nakładem Mystic Production w kwietniu 2022 roku. Na krążku znajduje się 11 utworów o bardzo zróżnicowanej stylistyce. Intrygujące teksty i kontrastowe emocje wyrażane bez kompromisów to muzyka, którą teraz na koncertach wykonują siostry Pruś.

Siostry przygotowują właśnie nowy, trzeci album, a premiera pierwszego singla będzie miała swój czas już 10 maja! Do usłyszenia!

___________________________________

Organizator: Fabryka Kultury w Redzie

Parking: dla uczestników wydarzenia znajduje się również na terenie MOSIR (ul. Łąkowa 59).

Skip to content