KAMERALNA-920-9sierpnia.png

Inauguracja KAMERALNEJ REDY

Pierwszy letni koncert w parku miejskim!

Zapraszamy na koncert z cyklu „KAMERALNA REDA”, które od sierpnia będą odbywać się w niedzielne popołudnia w Miejskim Parku Redzkim – w amfiteatrze.

Pierwszym koncertem będą „Piosenki od serca” w wykonaniu duetu Aga Kostencka & Andrzej Marczyński. Koncert rozpocznie się o godzinie 17:00, 9 sierpnia 2015, wstęp wolny. Zapraszamy!

Andrzej – tekściarz, pieśniarz, kompozytor, gitarzysta, śpiewający autor, uparcie „szlifował struny” i rozwijał umiejętności wokalne.

Aga – zapalona miłośniczka poezji i również troszeczkę gitary z „pewną dozą nieśmiałości” także próbowała swoich sił
w samodzielnych występach podczas koncertów, konkursów i festiwali.

„Każdy z nas wniósł do tego duetu inspiracje, pasję i zaangażowanie, i choć czasem ścieramy się w swoich opiniach uparcie trwając przy własnym zdaniu – efekt jest niezmiennie twórczy, co możecie usłyszeć zarówno na płycie, jak również koncertach, na które niezmiennie serdecznie Was, drodzy Słuchacze, zapraszamy”.

Repertuar:
Program złożony z piosenek debiutanckiej płyty pt. „Historie zasłyszane”. Są to autorskie kompozycje z paroma wyjątkami, na które składają się wiersze poetów: Leśmian, Kofta, Nohavica. Nie zabraknie także rzeczy nowych – premierowych. www.historiezaslyszane.pl

Skip to content